Internet elérés Németországban

Több
12 éve 8 hónapja #6690 Írta: mandi30
mandi30 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

apucikaa
Köszönöm szépen.
Ennek mi a neve pontosan?Hogy kell kérnie?Mennyit tud?Azaz mit tud vele csinálni?Mire elég?És kb hány órára,ha csak böngész és minden este skypén videóznánk?
Köszönöm szépen.

Ja ezt is neten kell regisztrálni?Mert ha nincs net akkor hogyan is?
Mert gondolom regisztráció után enged majd netezni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6691 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia Viteznet,
talán nem pont a kérdéskörbe tartozik, de vigyázz a film és zeneletöltéssel Németországban, ha torrentekről töltesz megbüntethetnek, elvileg figyeli a szolgáltató. Hallottam olyat, hogy itthoni szokás szerint töltögették szépen a filmeket a netről, aztán egyszer csak jött az 500 euros csekk...... Szóval csak óvatosan....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6695 Írta: apucikaa
apucikaa válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia. Szolgáltató neve o mint olga ( o2 ). Mobilsticket kérj 30 napos feltöltéssel . Ez kb 45-55 euro. 3-4 mbit-et tud. Ez korlátlan és én is ezt használtam skype-ra msn-re is.
Neten nem kell regisztrálni , kapsz egy kártyát azon van egy 4 jegyű szám azzal aktiválod és kész.Ez ugy müködik mint a mobil bárhol használhatod mert a saját kártyádat beleteszed és van lefedetséged. a mobiltelefon is országosan használhatod és mivel a saját kártyád van benne igy müködik. 30 naponként kell feltöltened a mobilsticket ami havi 20 euro lesz. t mobilnak van a legjobb lefedetsége és gyorsasága de az napi 5 euro.én csak ezt a 2 szolgáltatót ismerem. Vagy beszélsz a tulajjal fizessen elő a netre és akkor olcsobb lesz . vannak internet kávézok ahol 0.80 euro oránként a net eleinte ezt használtam én is . kint rácsatlakozni valakinek a netjére nem tudsz mert mindenki lezárja.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6696 Írta: mandi30
mandi30 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia apucikaa

Nagyon köszönöm a részletes leírást,így más sokkal érthetőbb számomra is.
Milyen boltban kap ilyen sticket?Vagy is hol érdemes vennie?Vagy hol talál inkább?
Most ha jól értem a 45-55 euró az a stick és a kártya egyben?Vagy sticket kell külön vennem még?
Nagyon köszönöm a sok segítséget.
Szia Andi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szoavo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6721 Írta: mandi30
mandi30 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia apucikaa

Lehet egy kérdésem?Ugy néz ki tudok venni itthon(Magyarország)netsticket O2,de azt írja nekem az eladó,hogy van üres,van 5euros és van 10euros kártyája.Van ilyen?Azt írta hogy 2012 ig van érvényessége.Kérdésem az az lenne,hogy ha teszem azt júliusban volt utoljára feltöltve a kártya,az átvihető másik hónapra vagy hónapokra?
Vagy csak átverés az egész?Mert ugye használt kártyákról beszélünk és nem értem ezt a dolgot.Nem szeretném ha átverne,mert nem tudom elképzelni hogy egyik hónapról a másikra átvihető.Bár remélem nem átverés,mert elég szimpi az eladó,de lehet ez is csak egy álca.
Köszönöm szépen.Andi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8199 Írta: Tizy
Tizy válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Sziasztok!
Lehet nem a legjobb helyre írok, de jobbat nem találtam.
Szóval kinn voltam Münchenben egy hónapot, rám ijesztettek. A nagynénémnél vagyok bejelentve az ő internetét használtam. Azután az egyik rokon rám kérdezett hogy milyen windowsom van hogy legális e vagy hamisított , mert ha hamisított akkor a nagynénimet bajba sodorhatom. Az én winem nem eredeti ... Mi a véleményetek erről, mik a tapasztalatok? Mert a torrentozást azt hallottam hogy nagyon büntetik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!