Internet elérés Németországban

Több
12 éve 9 hónapja #5690 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Alice Light lett megrendelve hűségidő nélkül. Ez a legjobb, nincs forgalom korlát. Cserébe egykét kedvezménytől elesünk...

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5740 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Hello,

szeretném kérdezni, hogy hogy működik ez a Lidl-s internet stick?
Feltöltés van hozzá, vagy ilyesmi? Mennyit lehet használni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5744 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Azt mondják jó az is. Én Tschibo-sat használok. Szerintem egy kutya mind. Lidl-t szerintem több helyen is lehet feltölteni. Az talán jobb.

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5891 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Sziasztok,
Már nálunk is könnyedén megkereshetitek a környéketeken elérhető internetcsomagokat.
Németországi internetcsomagok
Elérhető a Segédletek/Internet menüben ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5912 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Sziasztok!

Vodafone internet stickjét használja valaki?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5918 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Hello Kema82!Én használom már 5-ik éve,nincs gondom vele.Az én tipusom a K3565-z.Sok fajtája a vodának de ezt a vodafone.de oldalon megtudod nézni!Nem a legolcsobb ill akkor a legdrágább volt,havi 39,95eu most 2év hüséggel.Hüség muszály volt,mert ha nincs,azt mondták akkor adatmennyiség után van fizetés.Igy csak 1eu került és kaptam hozzá egy 500eu-os ajándékutalványt,de ez csak akcios idöszakban van,tudok olyanokat akik laptopot kaptak hozzá.Érdemes figyelni az akciokat.Azt tudnod kell ha aláirod a 2évet akkor a két év lejárata elött 3honappal szolni kell nekik ha nincs szükséged továbbra rá,mert ha nem jelented be akkor automatikusan plussz 1évig meghosszabbitják.Másik mindenféle képpen kérdezd meg hogy milyen operácios rendszereken müködik mert én ugy jártam hogy a régi gépemen Xp prof volt,müködökk kafa volt,januárban vettem egy ujat amin már a win7van és nem müködött.Mikor visszavittem a sticket azt mondták nem tehetnek rola,ezzel nem müködik mert nem most vettem és ennyi volt.Szartak rá.Nagynehezen találtam a neten hozzávalo drivert és azt töltöttem le a gépre,igy müködik azota is kafául.Másik dolog elvileg korlátlan(az van a szerzödésen is)csak akkor lepödtem meg amikor a számlámrol egy honapban levontak 40helyett 120eu-t.Irány voda,tájékoztattak hát igen korlátlan de ha tullépem az 5GB-ot akkor keményen fizetös.Szoval igy jártam a korlátlan nettel.Azota figyelem én is a forgalmat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!