Internet elérés Németországban

Több
12 éve 9 hónapja #5509 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

EZt én is néztem, de a telepítési díj 50 Ojró. Kicsit teuer szerintem. Ez DSL akar lenni? Nem kell külön fizetni a telefonvonalért, mint itthon?
Lehet úgy kérni, hogy csak DSL meg gondolom hozzá a telefon, mert úgy olcsóbb? Magáért avonalért nem akarok külön fizetni.
Itthon csupaszDSL-nek hívják...

Üdv. Forest

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5514 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Ez az internet tema pont az amit szvsz nem erdemes elore ragozni. Kb. itt is 2 hetente van vmilyen akcio vmilyen szolgaltatonal. HA van mar lakas akkor erdemes vmi madzagos netet is nezni, de mindig a lakas felteteleinek megfeleloen. Meg kell nezni ki aki tud szolgaltatni es epp mik az akciok. Alapbol 2 eves husegnyilatkozatokkal osztogatnak, ha szerencsed van talalsz vmi mast. De azt, hogy epp kitol es az epp szolgaltat e majd nalad es epp mik az igenyeid akkor, na az a kerdes. Emellett arra szamolni kell, hogy a net bekotes mo.-i viszonyokhoz kepest k. lassu. Siman tobb het lehet meg akkor is, ha minden fizikai bekotesi pont rendben..
Addig mig nincs madzagos neted es kell a net, akkor mobilnet addig. De ezt se ugy kell venni mint a kenyeret az Aldiban. Meg kell nezni kinek milyen "lefedettsege" van ott ahol hasznalni akarod es neked milyen igenyeid vannak. A 3G halozat itt avittosabb mint Mo.-n, de nehany nagyvarosban viszont mar van kereskedelemben 4G. Emellett sok mobilszolgaltato ad adsl netet is a mobil net melle, akcioban altalaban fizetsz az adsl-ert es kapod a mobil neted. Igy van net amig nem jon az adsl. stb.
Egyszoval a variacok szama a temara n+1.
(Anno pl. nekem kabeltv-s netet ajanlottak. Megneztem minden egyeb lehetoseget, minden husegnyilatkozattal volt es egyarban, de a kabeltv net tunt a leggyorsabbnak. 1.5 honap utan kiderult nem tudjak bekotni, mondjuk nem feszitettek meg magukat. MAjd akkor jott egy alice-os "csupasz" adsl akcio husegnyilatkozat nelkul, de ugyanannyiert mint huseggel. Szoval, ha van lakas akkor erdemes nezni az akciokat)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5516 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Erre az alice-os DSL-re hajtok szerintem. Megnéztem, hogy elérhető -e a szolgáltatásuk, ahol lakunk majd. Lehet, hogy ez lesz. Kábelnet azt tudom, hogy van a házban, mármint a kábel TV.
Alicenál van hűség nélküli akció, lehet megpróbálom majd.

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5678 Írta: Nisrin
Nisrin válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia!
A férjem két hete dolgozik Berlinben. Internet kávézóból beszél velem skype-n. Hova kéne mennie, hogy tudjon venni internet előfizetést? Melyik szolgáltatóhoz? Vitt laptopot magával hogyan tudna rá csatlakoztatni netet, hogy skype-t használhasson?

Köszönöm a segítséget...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5681 Írta: honda55
honda55 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Szia!
Sok helyen lehet vásárolni internet sticket,pl a LIDL-ben 20 euróért,vagy a Tschibo boltokban,ami azt hiszem minden bevásárló központban van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #5687 Írta: balu132
balu132 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Sziaztok itt knt O2 használom 1 hó a stick 15 € feltöltés havi 25€ egy hó vagy 5 giga és nagyon jó

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!