Kerékpárral Németországban

Több
11 éve 8 hónapja #22134 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

keeek írta: Van valami jó ötletetek, hogy hol érdemes kerékpárt vásárolni? Nem ragaszkodom újhoz, sőt. Mivel rengeteg a biciklis, azt gondoltam, hogy millió helyen árulnak majd használtakat is, de sehol sem látok. Hogy hívják itt a Sport bizományit? Vagy Flohmarket szeruen mukodik? Hol erdemes keresgelnem. Hamburgban vagyunk, ha ez szamit. Köszi!


Az előttem már írták a honlapot, quoka, mi is onnan vettük, városra, és annak környékére lehet keresni, átlátható jó az egész, és itt is azonnal elhozható a bringa. Mi 45, ill. 55 Euróért vettünk, nagyon jó állapotú kerékpárt, hagyd az újat, pénzkidobás!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: keeek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22151 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

Emilio33 írta:

keeek írta: Van valami jó ötletetek, hogy hol érdemes kerékpárt vásárolni? Nem ragaszkodom újhoz, sőt. Mivel rengeteg a biciklis, azt gondoltam, hogy millió helyen árulnak majd használtakat is, de sehol sem látok. Hogy hívják itt a Sport bizományit? Vagy Flohmarket szeruen mukodik? Hol erdemes keresgelnem. Hamburgban vagyunk, ha ez szamit. Köszi!


Az előttem már írták a honlapot, quoka, mi is onnan vettük, városra, és annak környékére lehet keresni, átlátható jó az egész, és itt is azonnal elhozható a bringa. Mi 45, ill. 55 Euróért vettünk, nagyon jó állapotú kerékpárt, hagyd az újat, pénzkidobás!


ezekszerint akkor ezek a boltok is az internet aldozataul estek. Remeltem, hogy esetleg megsem, mert en nem nagyon ertek a bicajokhoz, igy aztan akarmilyen vackot ramsozhatnak.
Mondjuk az aruhazas 150 euros kapasbol gyanus, akkormar inkabb kockaztatok 50-60-at :)
viszont koszonom az aruhaz ajanlatot, rengeteg mindent nem talalok seholsem, eddig nem tudtam h van aruhaz! :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22414 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

Tudja esetleg valaki, hogy hol tudnek utananezni a nemet kerekparos szabalyoknak? lehetoleg nem torvenynyelven :)
olyasmire gondolok, h pl mik a kotelezo felszerelesek (nem nagyon birom elhinni, h a dinamo kotelezo, de gondolom meg van mas elvaras is) illetve kozlekedes szempontjabol mik a szabalyok, nem tudom h valaha kozlekedtem-e mar olyan helyen ahol bicikliutak lennenek, ezeknel is pl nekem a jobboldali jardan levot kell hasznalni? meg hol kinek van elsobbsege, ilyenek.
es peldaul a sisak kotelezo? meg hova kothetem ki, akarhova ahol nem titlja tabla, vagy ennek is vannak szabalyai?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #39025 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

Gergoo írta:

gergom írta: A szomszéd városban van a központ, ahol a munkakezdés fog zajlani és ezért lenne szükségem egy autóra.

Milyen távolságra van a szomszéd város? :thinking:
Csak azért kérdezem mert néhány okostojás a bicajos felvetésemre a facebookon fájdalmasnál fájdalmasabbat kommentelt! :laugh:

Pedig a bico itt alternativa. Egyreszt nem akarnak megolni az autosok, masreszt van rendes bicout halozat. Egy esoallo oltozet par 10EUR, egy jo tatyi, vizallo 50EURtol.
Nekem ceges autom volt jodarabig, egy fillerembe nem kerult. Megis bicoval jartam legtobbszor melozni (kesobb mar gyalog, mert kozel "jott" a ceg:) )

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 1 hete - 9 éve 5 napja #39026 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

Én ezen a héten kezdtem bicajjal járni, de nem a költségek miatt hanem mert lekéne adni egy kis súlyfelesleget.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 napja #39047 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Kerékpárral Németországban

Ahova engem küldött ki a zeitarbeit onnan 19:50 után nem járt más, csak az OEG. Meló uzán 45 percet vártam minden nap, akár reggeles, akár délutános voltam, arra, hogy jöjjön valami szar. És nem fogok végigbicajozni azon az erdőn, amin át a biciklis útvezet mert ott mindig történik valami. És a városon át se fogok biciklizni, mert veszélyes helyeken vezet át az út. A múltkori lövöldözés után komolyan beszartam, és éjjel fél 12-re hazaérni úgy,hogy 10kor végeuték, hát na. És a bolondok szabadon mászkálnak a Pflegeheimból ki-be, kedvencem a hangosan az arcomba ok nélkül káromkodós két méteres kopasz állat, és a Hbf-en nőket kergető szatír. A magyarajkú roma kéregető hordáról meg nem is szóltam.
Nem,köszi. Nem biciklizek.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!