Autóvásárlás Németországban

  • partiroli
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #14220 Írta: partiroli
partiroli válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Egy 2003-as Ford Mondeo 2.0 TDCI (130LE) vettem. Az autóhoz potom pénzért lehet hozzájutni, de ugye ott van a magas biztosítás...mivel én kezdő jogsis vagyok és ez életem első autója :D ezért nagyon magasról indulok, 390 euro negyedévente:S Remélem hogy szép lassan csökkenni fog......de ami viszont jó, hogy igaz h sok a biztosítás, de viszont jók az utak és ingyenes az autópálya, ami szerintem nem rossz...:D
Holnap megyek intézni az átírást, ami ha minden igaz 100 euró körül lesz...de ott lesz még a súlyadó, amiről fogalmam sincs h mennyi, majd küldik :D
Hát ez van, valamit valamiért.....:P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14223 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Hát Gergoo kinek milyen spórolási lehetőségei vannak :)
Én erősen hajazok egy gázos autóra nem sokat olyan 2000€ a keret kb + - ez németben vagy magyarban is... itt pl
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.htmlang=de&id=155677536
vagy otthon egy
http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/civic/honda_civic_1.5_lsi-5509871
na igen a biztosítás rémisztet meg engem is.. otthon 50ezer mindennel együtt egy év.. itt kb 1100-1200€/év.. :unsure:
mennyi volt az autó? :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14487 Írta: csiszkovics
csiszkovics válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, esetleg valaki tudja e, hogy milyen papírokra van szükségem használt autó vásárlása esetén, és milyen papírokkal kaphatok rendszámot. A választ előre is köszönöm.
csiszkovics

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #14731 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Sziasztok.

Megtudnà mondani valaki, hogy melyik bank add autora hitelt ha még probaidő van? Egy banknál találtunk, ez pedig a fordbank. de nem onnan akarunk autotróf venni. Előre is küszöbönálló a válaszokat

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #14736 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

Tony írta: Sziasztok.
Megtudnà mondani valaki, hogy melyik bank add autora hitelt ha még probaidő van? Egy banknál találtunk, ez pedig a fordbank. de nem onnan akarunk autotróf venni. Előre is küszöbönálló a válaszokat

Senki nem ad biztositékok nélküli hitelt.
A legadakozobbak az autogyárak bankjai, mert náluk más a kalkulácio. 6 honap után ugyanis a kocsi nulla kilométerrel is használtnak számit, tehát igyekeznek megszabadulni töle.
Ha kevés a pénzed akkor olyan autot vegyél amelyik nem tetszik. Azoktol a kereskedök is szivesen szabadulnak és lazábban nézik a papirokat. Probaidö alatt azonban azok se adnak semmit.
A probaidö ritkán több 3 honapnál, max 6 honap de az már extrém, annyit ki lehet organizálni valahogy talán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tony

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hónapja #14792 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autóvásárlás Németországban

csiszkovics írta: Sziasztok!Szeretnék érdeklődni, esetleg valaki tudja e, hogy milyen papírokra van szükségem használt autó vásárlása esetén, és milyen papírokkal kaphatok rendszámot. A választ előre is köszönöm. csiszkovics

Ilyenekre, de jó sokat hozzál! :laugh:


DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: aba55

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!