Vonattal Németországba

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja #7480 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

Sziasztok,
Viszont ha jo elöte megveszed a jegyet, akkor 39 euroert lehet venni vegig. Ezert irtam, higy a DB honlapjan kell venni. Es meg kell nezni,melyik vonatra van ilyen jegy. Max. 3 honappal elöre lehet megvenni. De lehet olyat is, hogy megnezed, hogyan oolcsobb, es esteleg Münchentöl mar nem IC-vel mesz. Van a honlapon sporolos gomb is, raklikkelsz es kiad lehjetösegeket.
En a masik iranyba szoktam menni, Drezdai atszallassal, de a WC-kkel kapcsolatban ugyanez a tapasztalatom.

sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7528 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

btgyrgytms írta: Köszönöm a válaszokat, s mi a helyzet a mellékhelyiségeknél a vonaton. Idehaza az ember ha utazik a vonaton akkor a WC-nél balkáni állapotok vannak. Összefirkálva(graffiti),az ablakok annyira mocskosak , hogy nem lehet kilátni.Rendszeresek az úgy nevezett néma koldusok, akik némát játszanak és különböző plüssöket kínálnak.Ez a fajta módozatok a DB-on miként alakulnak?


Szerintem ez nem a MÁV vagy a DB hibája, hanem az utazóközönség ilyen! Itt Németországban szerintem sokkal tisztábbak a vonatok! Igaz jóval drágábbak is a jegyek!
Magyarországon miből tisztítsák meg a szerelvényeket, ha a jegyek olcsók, és a nyugdíjasok ingyen utazhatnak? Ilyen szociális juttatás nincs még egy a világon, hát ezért nívó alatti az egész!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7890 Írta: cycocica
cycocica válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

Szeretném a tapasztalt utazóktól kérdezni, hogy 59 éves Anyukámat mivel utaztassuk ki látogatóba? Repülő és autó kizárva. Mi csak autóval közlekedük így semmi tapasztalatom nincs a tömegközlekedést illetően. Október végén jönne, a Fekete-erdő régióba.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7895 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

Kedves cycocica !

Szeretném a tapasztalt utazóktól kérdezni, hogy 59 éves Anyukámat mivel utaztassuk ki látogatóba? Repülő és autó kizárva

Hát sok választási lehetőség nem maradt :)
Nemrégen utaztam a München - Budapest vonalon RailJet-tel, kényelmes, tiszta, gyors. Előny az autóhoz képest, hogy ha úgy gondolja, nyugodtan tud sétálgatni a szerelvényen, és közben még halad is. Kényelmesek az ülések, tiszta minden, müködött a kondi. Nekem megfelelt, csak ajánlani tudom.
Üdv.: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
A következő felhasználók mondtak köszönetet: cycocica

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7897 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

Szio

Ha 3 nappal előbb veszed meg a vonatjegyet 29 euroba kerül Münchenig.
De ha interneten vásárolod meg és kinyomtatod akkor is olcsobb :) és én tőbbszőr utaztam vele és nagyon kényelmesek,tiszták. ;)
Üdv. Terézia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: cycocica

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 7 hónapja #7899 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Vonattal Németországba

Szia Cycocica,

hol laksz? a Fekete-erdő relativ groß. :)
Segítek neked szívesen megvenni a jegyet.
Üdv. Maya Rastattból

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!