Leállt a Malév!

Több
12 éve 2 hónapja #13987 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Maya írta: Így van: Frankfurtból Lufthansával repültem én is, Stuttgartból Germanwingssel.
Ott rontották el, hogy drága volt a Malév. Hogy lehet az, hogy a világ egyik legjobb repülőtársasága, a Lufthansa, olcsóbban tudja adni a jegyeket, mint a Malév??

Egyszerü. Nem adták el öket russzki hiénának.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13990 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Mindenesetre (ha igaz, amit olvasni lehet) 100 milliard HUF az bukta az adofizetok penzebol.
Felelos meg sose lesz, foleg ha "zaroljak" az aktakat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13991 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

magyaranyuka írta: Mindenesetre (ha igaz, amit olvasni lehet) 100 milliard HUF az bukta az adofizetok penzebol.
Felelos meg sose lesz, foleg ha "zaroljak" az aktakat.

A fizika törvényei szerint pénz nem vész el csak tulajdonost vált.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13993 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Nekem is az a "gyanum" hogy egyes "testveri elvtarsak" zsebebe "bukott" az a penz- nem veletlen zaroltak az aktakat es nem veletlen hogy az EU is "bemondta" ez ugyben az "unalmast"...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13997 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

magyaranyuka írta: Nekem is az a "gyanum" hogy egyes "testveri elvtarsak" zsebebe "bukott" az a penz- nem veletlen zaroltak az aktakat es nem veletlen hogy az EU is "bemondta" ez ugyben az "unalmast"...

A 8 év MSZP tett be a malévnek. Mint tudjuk most elnyomja öket Orbán éppen a gonosz 2/3-os többséggel ami választás ide vagy oda csak szocik kezében lehet demokratikus.
Az EU lehuzta a rolot mert a WIZZ Air feljelentette a malévet illegális segélyezés cimén. Az EU pedig örült hogy rughat egyet Orbánékon még ha nem is ö adta a pénzt. Addig nem volt sürgös. Ennyire egyszerü.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #13999 Írta: Witzleben
Witzleben válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Berlinbol azota Lufthansa is es Air Berlin is jar kozvetlenul (az Easy Jeten kivul)...sajnos a Malev igazi kadertemeto es egyben penztemeto is volt, ebbol a szempontbol nem baj, hogy bedolt, ha lesz akarat, felepul majd egy uj versenykepes nemzeti legitarsasag (vagy egy budapesti bazisu kulfoldi pl Lufthansa Hungary). Sajnalom, hogy a rengeteg szakember aki nem tehetett az elhibazott vezetoi dontesekrol elvesztette az allasat!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!