Leállt a Malév!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14020 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Friss hírek:
A Lufthansa bővíti Frankfurt és München célállomásokról indított egyes repülőgépeinek kapacitását, illetve február 6-ától napi ötre emeli a Frankfurtból Budapestre induló járatok számát. Ezen felül a Lufthansa 2012. február 6-tól új járatokat indít Berlinből és Hamburgból. A német fővárosból naponta egy Boeing 737-es közlekedik majd, míg Hamburgból szintén napi egy alkalommal indul Lufthansa járat, valamint a vállalat folyamatosan fenntartja a napi három Düsseldorfba indított járatát is. Az Austrian Airlines a megnövekedett utas igényekhez igazodva szintén nagyobb kapacitású gépekkel közlekedik a Bécs-Budapest útvonalon. Február 7-től a Swiss Air Lines megnöveli a Budapest - Zürich vonalon közlekedő járatok kapacitását, a Brussels Airlines pedig az eddigi két járat helyett napi három alkalommal indít járatokat Brüsszelbe 2012. február 13-tól.

A Germanwings emeli stuttgarti járatai számát a Malév leállását követően
A Stuttgart-Budapest útvonal kiegészítő járatai 2012. április 17-én indulnak, jegyek már foglalhatók a www.germanwings.com honlapon.


Február 6-án hétfőtől az airberlin napi rendszerességgel járatot indít Budapest és Berlin között.
A járat 12:45 kor indul Berlinből és 14:20 perckor érkezik Budapestre. A járat visszafelé 15:00-kor indul Budapestről és 16:35-kor landol Berlinben. A jegyek 49 eurótól kaphatóak, mely jegyárak már tartalmazzák az illetékeket és adókat.
A járatokról pontos információk a oldalon.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14023 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Ugy néz ki jobb lesz malév nélkül a szolgáltatás szinvonala :D
Erdekes modon a WIZZ eddig nem erölködött ....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14025 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Nézőpont kérdése.
Rövid távon ( pl. Európán belül ) jó a fapados, mert elsősorban a jegyárat nézi az ember, nem azt, hogy kap-e ebédet.
Este volt egy riport a pilótákkal, ők is ezt emlegették.
A gond a távolsági és az üzleti utasokkal lesz, ezért lenne sűrgős ujraindítani, mert ha azokat is benyelik a többiek ......
A személyzetekre már rácsaptak.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14027 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Kinek mi az élménye, mennyiben különböznek a fapadosok a nem-fapadosoktol?
(A WIZZ-nek börülései vannak)
Mennyivel volt jobb a MALEV plastikszendvicse a vásárolható plastikszendvicsnél?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14031 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Nem fapados: vetitenek filmet, adnak takarot, jegy araban van etkezes
Uzleti utasoknak a mini szoknya hossza, a dekoltazs nagysaga es merete a meghatarozo , nem a jegy ara
Rovid tav: jegyar

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14042 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

A Ryanair-ről (aki nálam amúgy két utazást követően 5 éve lényegében feketelistás társaság) egy cikk amiből csak felsejlik hozzáállásuk az "utasokhoz" és az üzlethez. Szerintem abszolút kerülendőek!
Blöff vagy zsarolás?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lizy007

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!