Leállt a Malév!

Több
12 éve 2 hónapja #14637 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

trosztg12345 írta: Holnap megyünk az egész családdal haza Karlsruhe/Baden-ből Bp-re Ryanair-rel, mindennel együtt 80€ volt a jegy az 5 fős családnak. Ennyi pénzért mit várjak? Csak vigyenek el A-ból B-be épségben :))

Meztelenül poggyász nélkül?? Most probáltam nézni, ugy kb 100,- lenne oda-vissza márciusban 20 kilos börönddel, de csak bizonyos napokon. Nem tulozzák el a járatsürüséget, fö hogy tele van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14654 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

2010-ben még ruhával volt divat a társas repülés, de lehet azóta Kovi beszàllt a bizniszbe... ;-) én benne vagyok, csak az asszony vonakodik még ! :-D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14657 Írta: trosztg12345
trosztg12345 válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Most nézem, hogy 80€-t irtam, de ez téves, 99,90-t fizettem a jegyekért, akkor lett volna közel 80 ha nem a 27-i héten jönnénk vissza, hanem màrc. elején. 3,5€\fő a jegy, adó nincs, ingyen online check-in !!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14658 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Egyik reptéren sincs tax vagy csak Budapesten?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14671 Írta: nyanya
nyanya válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy hogyan sikerült ilyen jó áron foglalni a Ryanair-nél?? Most én is néztem, mert kb. febr. 27-28-29 körül szertnénk ha anyukám és anyósom kijönne hozzánk és márc. 11. körül mennének vissza. Budapest-Karlsruhe útvonal.
Nekem a két főre kb. 47 ezer Ft-ot (kb. 170Euro) dobott ki. Mire végiglépkedtem és bejelöltem mindent amit kért (a csomagnál csak 15kg-ig és vmi biztosítás......) plusz a végén, amikor bankszámlaszámot kér és egyebet, még arra is rátett valamennyit és így jött ki ez az összeg.
Jó, még ez sem rossz, mert máshol egy főnek kerül ennyibe, de elképzelhető, hogy én csináltam vmit rosszul?? Hogy működik a foglalás és hogy van az adó/illeték fizetés stb?
Még nem foglaltam le, csak utána néztem :)

Előre is köszi!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14679 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Leállt a Malév!

A cseresznye kilója 1 forint, a csomagolása 10.000 Ft, és csomagolás nélkül nem adható.
A Ryan ebböl él. 1000-szer rászóltak már, hogy a valós árakat irja ki, nem teszi és kész.
Március egyébként már tul közel van. Ugy ahogy a gép telik, ugy mennek felfelé az árak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!