Parabola antenna beállítása

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
7 éve 6 hónapja #40155 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Parabola antenna beállítása

Kedves Gejza!

Én nem csak az UPC-ről zagyváltam. Amikor nekem UPC'm volt akkor nekem is adták a kütyüt amit kihoztam. Minen volt, beltéri, kártya, kültéri vevő! Én ezt szereltem át úgy hogy em csak az UPC jöjjön. Nagyob "lavór", dupla digitális fej (az egyik fej az az eredtei volt az UPC-től.)
medien.markt.de/bilder/2010/09/07/20/35a...ifeed_lnb_halter.jpg
Én nem részleteztem hogy mi "hulladék" és nem is kategórizálnám! Volt brazil, cubai sőt koreai adóm is. Volt orosz s valóban egy zsák török, arav s miegyéb. Kinek mi tetszik! Lehet hogy meglep de én sokat néztem (otthon ma is) az arab adókat, főleg az angol nylevű Al Jazeera-t mert tapasztalatom szerint jóval reálisabb képet ad a világról mint a cenzurázott baromságok a HIR-TV-ről vagy a ECHO-ról!
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b...p_in_Middle_East.PNG

Egyébként a TOR-ral igazad van. A THOR-on 858 TV adó van s az a jó hogy gyakran aktualizálják a pályáját a listákon! Itt kell megjegyeznem hogy az Eutelsat is jön itt s így tévedésben vagy hogy csak UPC van! Magyra adók a THOR 5-ön és 6-on vannak inkább kérdés persze hogy ki hogyan állíja be a kütyüt!! Itt kell megjegyeznem, hogy ez nem vita téma. Én csak leírtam, hogy itt vagy ott kaphat információt! Ami kell neki majd kiszűri! :-)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #40160 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Parabola antenna beállítása

Kedves Deco uram,

a kérdés eredetileg egy segítségkérés volt kimondottan az UPC cucc beállításához egy érezhetően laikustól. Én erre válaszoltam röviden, tanácsot adva egy "olcsóbb" megoldáshoz.
Ezután jössz te egy magasröptű értekezéssel a különböző műholdakat felemlegetve (Eutelsat, Astra, Amos, csak a UPC-s Thor-ról nem ejtesz egy szót sem.....), ami nyilván lehet hasznos valakinek, de biztos nem az a kérdezőnek. Az ő problémája ugyanis az UPC-s adások megtalálása, nem pedig az, hogy nem kis költségen vett kütyükkel az UPC-s rendszerét alkalmassá tegye teszem azt az Al Jazeera, vagy az általam idézőjelbe (!) téve szemétnek titulált egyéb egzotikus nyelvű adók vételére.
Majd még egy kommentként benyomtál egy linket a különböző műholdak által lefedett sugárzási területekről, amiből szintén pont a Thor hiányzik.
Majd ezt írod:
"Itt kell megjegyeznem, hogy az Eutelsat is jön itt s így tévedésben vagy hogy csak UPC van!"
Ugyan áruld már el, hogy hol írtam volna én ilyesmit???? Már csak azért is vidám ez a mondat, mert az Eutelsat ugye egy műhold, az UPC viszont egy műsorszolgáltató cég, ezeket a fogalmakat én biztos nem keverem össze.
Szóval néha a kevesebb is elég lenne....... És igazad van, "ez nem vitatéma". Én is csak információkat, meg véleményt írtam le. Vitatkozni te kezdtél most, ezzel a kommenteddel.
További harcos üdvözlettel:
Géjza

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!