Buszsofőr állás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #37022 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

SzGerg írta: Amúgy nem gond, csak tudatos családtervezés, mert lassan gyerkőcöt szeretnénk és szeretném látni felnőni nem pedig hétvégi apuci lenni, amibő a gyerek annyit érzékel, hogy hétvégente idejön valami bácsi megver oszt elmegy...

Ezt neked kell eldönteni! Prioritásokat kell kijelölni! Mi a fontosabb a családonak!? A jó megélhetés, vagy a mindennapos együttlét! Hidd el, hogy egy munkaadót sem fog meghatni a nemes szándékod! Ez ugyanis abszolult magánügy! Ha sikerül a különbözeti (sajnos én sem tudok erröl többet) akkor még mindig nem biztos hogy helyijáratra kerülsz! (Söt, szerintem biztos hogy nem!) Ez azt fogja eredményezni, hogy ismét távol leszel napokig egy távolsági vagy turista járaton!

Ui: Nem nagyon hallottam hogy helyijáratokra keresnének buszsofört. Távolságira sokat.....
Szóval ennél a kamion jobb, mert ott az áruért és magadért felelsz, nem 50-60 emberért!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • SzGerg
  • SzGerg profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Nem vagyok tökéletes, hiányzik belőlem a hiba :-)
Több
9 éve 9 hónapja #37031 Írta: SzGerg
SzGerg válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

zigeuner írta: Qrva eccerű. Általában, ha buszjogsit csinálsz, magától értetődik, hogy a tanfolyamon minden kapcsolódó esetlegesen külön elvégzendő tanfolyamra felhívják a figyelmedet. Amúgy elvileg hol lenne a legeccerűb utánnakérdezni, mint a Fahrschulenél, ahol csinálod a buszjogsit. Ha valakik, akkor Ők elsőkézből illetékesek. :P Amúgy, egy időben úgy volt (magyarban ) hogy nem is tudtál busztanfolyamra menni, amíg nem volt meg a kibővített "elsősegély" tanfolyamod, ill. a személyszállításhoz szükséges PÁV vizsgád, ennyi. Tehát, a kérdésedet intézd a "Fahrschule" felé, biztos hogy kimerítő választ fogsz kapni.
Az úgynevezett "EU"konform vizsga az itt van é Ezt függetlenül attól milyen jogsid van öt évente kell ismételni. A vizsga amúgy nem helytálló, mert csak a részvételt kell igazolni.
Öt Module a 8,45 óra és ca 120 €/ modul.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Zigeuner! Magyarországi autósiskolánál csinálom (hálistennek mostani cégemnél túlsok szabadidőnk van ilyenekre), fingjuk nincs az egészről... PÁV II. megvan (ezért is volt kérdés kell-e itt a külön vizsga). Itthon a Berufskraftfahrermodule GKI néven fut, az is megvan... Da akkor szerintem az lesz, hogy itt beslattyogok egy autósiskolába, ha visszajöttem magyarhonból...

Athena! Köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #37032 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

Miféle "autósiskola" az :woohoo: könyörgöm??? A legocsóbb, mi? :laugh:
Én úgy 20 éve kaptam egy "buszvezetői tanfolyamot elvégezte" (kb. bankkártya méretű) papír kártyát róla. Aztán, hogy ez manapság milyen méret és formátum, valamint, hogy azzal mire jutsz Németországban arról lövésem sincs de, hogy az átlagtól is sötétebb autósiskolába jársz, az tuti!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #37043 Írta: nagedi
nagedi válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

Sziasztok!
A buszsofőr állás témában szeretnék segítséget kérni tőletek.
Húsz éve vagyok buszvezető, mostanában kamionoztam, de azt nem szeretem.Egy közvetítő cég ígérte, hogy tud nekem városi buszra munkát Münchenben csak csináljam meg a GKI-t.Meg is csináltam, a németet alapfokon beszélem ezt a közvetítő német főnöke le is ellenőrizte telefonon, azt mondta jó lesz,mondták pár nap múlva már mehetek is ki.Akkor felmondtam az itthoni cégemnél,teljesen felkészültem az indulásra és azóta csak várok.Két hónapja itthon ülök és csak hitegetnek.Most nincs munkám és a reményt is lassan elvesztem.
Tud-e valaki segíteni, hogy esetleg én magam keressek buszvezetői munkát.Az a baj, hogy annyira nem tudom még a nyelvet, hogy minden részletet én beszéljek meg a munkaadóval.
Minden tippet és segítséget előre is köszönök

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • SzGerg
  • SzGerg profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Nem vagyok tökéletes, hiányzik belőlem a hiba :-)
Több
9 éve 9 hónapja #37046 Írta: SzGerg
SzGerg válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

nagedi írta: Sziasztok!
A buszsofőr állás témában szeretnék segítséget kérni tőletek.
Húsz éve vagyok buszvezető, mostanában kamionoztam, de azt nem szeretem.Egy közvetítő cég ígérte, hogy tud nekem városi buszra munkát Münchenben csak csináljam meg a GKI-t.Meg is csináltam, a németet alapfokon beszélem ezt a közvetítő német főnöke le is ellenőrizte telefonon, azt mondta jó lesz,mondták pár nap múlva már mehetek is ki.Akkor felmondtam az itthoni cégemnél,teljesen felkészültem az indulásra és azóta csak várok.Két hónapja itthon ülök és csak hitegetnek.Most nincs munkám és a reményt is lassan elvesztem.
Tud-e valaki segíteni, hogy esetleg én magam keressek buszvezetői munkát.Az a baj, hogy annyira nem tudom még a nyelvet, hogy minden részletet én beszéljek meg a munkaadóval.
Minden tippet és segítséget előre is köszönök


Nyelvtudás nélkül? Helyezkedj el odahaza... Nem bántásból, de előbb tanulj meg rendesen németül, aztán gyere ki...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #37052 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Buszsofőr állás

nagedi írta: Tud-e valaki segíteni, hogy esetleg én magam keressek buszvezetői munkát.Az a baj, hogy annyira nem tudom még a nyelvet, hogy minden részletet én beszéljek meg a munkaadóval.

Itt találsz álláshirdetéseket:
Stellenangebote für busfahrer
A nyelvtanulás viszont csak rajtad múlik!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nagedi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!