Németországi munkát keresek

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1639 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia kisslane!

A könyvelöi gyakorlatodat Németországban szerezted? Mert igen nagy különbségek vannak a német és a magyar adójog között.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1784 Írta: Charlie77
Charlie77 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Segítséget szeretnék kérni, hogy nincs-e valakinek ismerőse Stutgart környékén lévő kutyatápgyárban. Tatabányai munkaközvetítő cégen keresztül vannak kint. Előre is köszönöm!
Kevés nyelvtudással munkát keresnék, minden megoldás érdekelne. Betanítottmunka, segédmunka, szalagmunka, mezőgazdaság, állattartás is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1824 Írta: externis
externis válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kedves eras72!

Szeretném a segítségedet kérni, hogyan indulhatok el házibeteg gondozóként németországban.
Végleg szeretnék ott élni, és dolgozni.
Felsőfoku végzettségem, és házibeteg gondozói végzettségem,és alapfoku nyelismeretem van.
Igaz 52.éves, de nagyon lelkes, és elszént az új dolgok befogadására.

Köszönettel: externis

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1827 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia externis!
Ez jó hozzá állás! Nagyon sokan hirdetnek persze ki szűrni nem igazán lehet, most melyik lehet valós! Jelentkezz bátran ne 1-hirdetésre minél többre ,több esélyed lesz! Egy jó önéletrajz és ha még van nyelvtudásod az én szerintem jó! Persze ez az én véleményem. Nehéz találni itt kint munkát ,de meg kell próbálni! Itt is van az álláshirdetéseknél idős ápolót keresnek hajrá és telefonálj! Ha fizetned kell akkor mond hogy csak akkor ha az 1-fizetésed megkaptad mert nem tudsz fizetni előre! Megkaptam a leveledet de én nem tudtam neked küldeni! Nagyon sok sikert kívánok neked! Mert a szerencse az kell........Üdv:Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Rencsi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1845 Írta: Rencsi
Rencsi válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Halihó!

Ha nem túl nagy kérés, én is segítséget ,vagyis egy kis útbaigazítást szeretnék kérni!Ti milyen úton kerültetek ki Németországba?Milyen volt a kezdet? stb.
Mi is szeretnénk a barátommal egy jobb, lehetőségekben gazdagabb élet reményében kijutni.

Köszi előre is

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Sos11
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1851 Írta: Sos11
Sos11 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kedves kint élő Magyarok segítséget szeretnénk kérni, húsipari, betanított, szalag- csomagoló munkát keresünk a párommal.
38-39 évesek vagyunk, káros szenvedélyektől mentes.Rendelkezünk jogosítvánnyal, saját kocsival.Azonnali kiutazás lehetséges.
Kérem aki tud segítsen. Köszönjük.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!