Németországi munkát keresek

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1852 Írta: EBMZicke
EBMZicke válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia Eletke!
A Bundesagentur für Arbeit oldalan talaltam nehany betanitott,szalagcsomagolo munkat:
http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e2s1&d_6827794_p=1

Produktionshelfer:
http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e4s1&d_6827794_p=1

Fleischwarenmacherhelfer/in-Fleischindustrie...husipari munka :
http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e6s1&d_6827794_p=1
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkata

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lofe
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1853 Írta: lofe
lofe válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok,burkoló munkát keresek Németország terűletén,minden segitség érdekel,tudom keresek hirdetéseket,csak sajnos nem beszélem a nyelvet ,minden információ érdekel Magyarul,már dolgoztam kint Műnchenben nincs káros szenvedélyem,kőszőnőm mindekinek!
Lovas Ferenc

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1864 Írta: sandor74
sandor74 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szeretnek munkát válalni Nématországban,élelmiszer ipar,épitkezési ipar területén,szak vagy segedmunkásként,német nyelvet sajnos nem beszélem,ha tudtok valamit kérem irjatok,üdv mindenkinek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Sos11
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1865 Írta: Sos11
Sos11 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Köszönöm EBMZicke megnéztem.
Szeretném kint dolgozó Magyarok segítségé kérni aki szalag munkába dolgozik, csomagol, húsipari munka érdekelne. Nagyon szépen Kérem aki tud segítsen magyar cégnevek stb telefon számok , elérhetőségek nagy segítség lenne.
Többször megjártam mindenhol elkérik itthon a pénzt és nem visznek ki. Nagyon szépen köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1866 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Eletke írta::

Szeretném kint dolgozó Magyarok segítségé kérni aki szalag munkába dolgozik, csomagol, húsipari munka érdekelne. Nagyon szépen Kérem aki tud segítsen magyar cégnevek stb telefon számok , elérhetőségek nagy segítség lenne.
Többször megjártam mindenhol elkérik itthon a pénzt és nem visznek ki. Nagyon szépen köszönöm.

Kérlek ne ismételd meg a kérésed, különösen ne naponta. Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timbike
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1881 Írta: timbike
timbike válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Szia Gergoo
mi napelem szerelessel foglalkozunk nemetorszagban es ha erdekel a munka ( bar ez szabadteri munka, nem fedett helyen van ) akkor privátban tudunk felvilagositast adni
röviden annyi hogy ez nem közvetitö es nem vesz le senki mar 4 eve sajat cegünk van a parommal es 15 emberünk , eddig mindenki meg van elegedve velünk. Irj privátban ha esetleg felkeltette az erdeklödesedet a lehetöseg

üdv. : Timbike :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!