HelpFamily információ kérés

  • csirege
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1910 Írta: csirege
HelpFamily információ kérés téma létrehozva csirege által

Üdvözlök mindenkit. Információt szeretnék kérni olyan emberektől,aki a HELPFAMILY által került ki dolgozni. Én a héten voltam náluk és megrökönyödve hallottam,hogy 95000 Ft kellene fizetni amibe gyors német és egy idős ápolói felkészítés van. Hát nem tudom, és Tőletek kérnék segítséget. Előre is köszönöm.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #1912 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia !
Igen kérnek pénzt még akkor is ha jól tudsz németül!És arra is kell figyelned kell jelentsenek be ,mert nem szoktak adót fizetni !Most nem mondom ők hanem vannak ilyen cégek !
Üdv:Erika
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #1914 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia !
Az a legegyszerűbb ha fel hívod őket !
Üdv:Erika
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #1942 Írta: idy
idy válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Én már kinn dolgozom,de voltam a H.Familynél meghallgatáson.Nyelvtudással,
gondozási,ápolási bizonyítvánnyal 75000,-forintot szerettek volna.Mivel a törvény tiltja a közvetítési díjat, ezért ily módon szeretnének minél több pénzt. Nem vettem igénybe szolgáltatásaikat.Nagyon vigyázz.
Ne fizess!
Téma zárolva.
  • csirege
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1943 Írta: csirege
csirege válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia! Voltam fent náluk és akkor tudtam meg hogy mennyit kérnek és ez tett bizonytalanná.De köszi
Téma zárolva.
  • csirege
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1944 Írta: csirege
csirege válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia! köszi a választ. Hát pont ez az ami számomra is nagyon furcsa,meg hát a mai világban nincs is ennyi pénzem amit kidobhatok. Ha szabad megkérdeznem Neked hogy sikerült kimenni. Nekem is fontos lenne mert lányom egyetemre szeretne menni és azt egy fizetésből gyerektartás nélkül nem tudnám finanszirozni.
Téma zárolva.