HelpFamily információ kérés

Több
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #3017 Írta: gizella
gizella válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Én sem kaptam állást Tőlük SOHASEM. A pénzt, azt beszedték, utána semmi. Ha érdeklődik az ember, "majd telefonálunk, menj csak haza nyugodtan" a szöveg!
Rengeteg ilyen és hasonló közvetítő van Magyarországon.
Ajánlom a google keresőt valamint a németországi, ingyenesen feladható hirdetéseket.
Sikerrel lehet járni! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Julianna57, mhszilvia
Téma zárolva.
  • Margit71
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #3020 Írta: Margit71
Margit71 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Vannak akik évek óta dolgoznak velük mint én is,ha tudsz németül tuti elhelyeznek
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hónapja #3025 Írta: Julianna57
Julianna57 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.Nekem sem lenne könnyű kiadni 120 ezret.Tőlem ennyit kértek.Engem is az zavar,hogy semmi garanciám nincs,hogy kijussak.Vagy csak egyeseknek van munka?
A német tudásomat közepesre értékelték.Eddig is boldogultam vele,de tanulnom még kell,ezt tudom.
Ha esetleg konkrétan van olyan oldal ahol érdemes keresgélni,megköszönném ha megírnátok.
Szép napot mindenkinek. :)

Julianna :-)
Téma zárolva.
  • Margit71
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #3030 Írta: Margit71
Margit71 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Rosszak az infóid hogy nem dolgozik senki sem.az ellenkezőjét tudom bizonyítani.és a fizetésből is lehet utólag leadni a zsozsót és itthon is adnak amíg nem kerülsz ki munkát .
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hónapja #3033 Írta: Julianna57
Julianna57 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Kedves Margit!
Ezért érdeklődöm,mert ezek szerint elég hiányosan tájékoztattak!
Lehet ,úgy gondolták,hogy ha nem vagyok tuti,akkor,akkor nem kell mindenről tudnom.Természetesen vannak üzleti titkok,amiket nem akarnak bárkivel megvitatni.Azért egy jó tájékoztatással,hamarabb vállalja fel az ember a kiadásokat is.
Köszönöm,hogy írtál: :)

Julianna :-)
Téma zárolva.
  • eszta
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #3043 Írta: eszta
eszta válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Sziasztok!
A következőkre szeretném felhívni minden sorstársam figyelmét: Magyarországon és az összes uniós országban törvény tiltja, hogy a munkaközvetítésért a munkavállalótól pénzt kérjenek.(semmilyen formában, tehát regisztrációs díj stb sem lehet.) Amelyik közvetítő pénzt kér nagy valószínűséggel ...hogy is mondjam...nem tisztességes.
Téma zárolva.