HelpFamily információ kérés

Több
13 éve 6 hónapja #1945 Írta: idy
idy válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia!
Az EUWORK közvetítőnél voltam,hamar bonyolították a dolgot.Nem ingyenes,de korrekt,mert a kinti keresetből jön le a pénz,ami ilyen formában nem rossz,így tudtam vállalni.Kérdezz,szívesen válaszolok.
Téma zárolva.
  • csirege
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1946 Írta: csirege
csirege válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia! Köszönöm gyors válaszod ,most ránézek a honlapukra és remélem sikerül valamit találnom mert sürget az idő.Még egyszer köszi és ha tudok valamit vagy eszembe jut kérdés akkor jelentkezem,ha nem baj.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #1947 Írta: vicim2
vicim2 válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Sziasztok!Én is voltam náluk, nem győztek meg sem a németnyelvtudás felmérésével, sem mással. Sőt fizetésnek még 1000 eurot sem ajánlanak, holott az azért a minimum lenne.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #1948 Írta: idy
idy válaszolt a következő témában: HelpFamily információ kérés

Szia!
A lényeg az ,hogy kikerülj,lehetőleg megfelelő szerződéssel.Aztán itt már lehet sütögetni a "gesztenyét".Legyen nyelvismeret.Étel, ellátás,szállás legyen,ne neked kelljen gondoskodni.Akkor nincs kiadás.Tehát a kevesebb is több,mint otthon.Meg kel gondolni!
Téma zárolva.
Több
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #3012 Írta: Julianna57
Julianna57 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Szervusztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy van-e itt valaki aki a HELPFAMILY- céggel ment ki és általuk dolgozik is? Ők egy pesti közvetítő cég. Róluk szeretnék infót kapni. Ha lehet gyorsan!
Köszönöm szépen! :kiss:

Julianna :-)
Téma zárolva.
  • gyongyi64
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #3013 Írta: gyongyi64
gyongyi64 válaszolt a következő témában: Állás Németországban - ÁTVERÉS!!!

Igen. Mi is szépen besétáltunk a csapdájukba. 80 ezer forintba került de munkát a mai napig nem adtak. Mi voltunk hatan. Senki nem dolgozik. Írj majd, hogy veled mi volt.
Téma zárolva.