Lehúzós munkaközvetítők

  • urszuly
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 4 hónapja - 13 éve 9 hónapja #235 Írta: urszuly
urszuly válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Én is szeretnék ki jutni valaki tudna küldeni 1 tel számot?? küldje már el magánüzenetben.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timcike81
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #953 Írta: timcike81
timcike81 válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Sziasztok!

Egy úgynevezett Balogh Attila Pécsváradi lakós,gipszkartonozásra hirdet munkát Lipcsébe,egy aljas csaló!Nem szabad bedőlni neki!Fűt fát megígér, és mikor fizetni kell,teszi a hülyét.Ingyen dolgoztat.1 hó.után mondja,h.adja a fizetést, de egy hó.után is az 1200 EU helyett csak 100 Eu-t ad.Nagyon vigyázzatok!Mi az Ő hirdetését az express.hu-ról néztük ki.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #962 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Sziasztok!
Sajnos nagyon sok állás átverés!
Senki nem tudhatja sajna előre, mit is vállal!
Sajnálom azokat mert, sok ember bizony dolgozna és a család miatt mennek ki és természetesen a pénz dominál mindenkinél! Előre senki ne fizessen pénzt az tuti átverés!
A munkát sajna nehéz találni Németországban! Én a férjemnek keresek Darmstadt-ban munkát, de nagyon nehéz!
Szeretem ezt azt oldalt mert segítenek, segítőkész emberek vannak fent az oldalon! Üdv:Erika
És az ADMINOK KEDVESEK-:)-:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • jobbantudom
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 7 hónapja #1472 Írta: jobbantudom
jobbantudom válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Igen a Suhai Jozef Adolfot itt Magyarországon is,és ott kinnt Németben is körözi a Rendörség!
Vigyázzatok nagyon vele,mert fegyvert is használ!
Nem fél még gyilkosságtól se.
Németbe egy jó ideig már ült börtönben!
Zsarol,lop,ver,nagyon vigyázzon mindenki vele!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #1474 Írta: Linda999
Linda999 válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Sziasztok!

csolymos81[KUKAC]gmail.com -on érdeklődtem munka után! Kicsit felháborító, hogy munkát ajánlanak, és közbe magazinról "beszélnek", meg persze fizetni is kell érte!
Azt meg szeretném veletek osztani, hogy olyan esetben amikor fizetünk, "magazinokért" nekünk kell utánna járni a munkának, és sok esetben hiába van megadva külföldi telefonszám, amikor felhívja az ember nincs is munka, vagy esetleg csak a netről levettek valami féle címet! Tapasztalatom! Amúgy ha a cég korrekt, akkor munkát ajánl és NEM PÉNZT KÉR! Ezt is tapasztalatból írom!Mivel volt dolgom korrekt munkaajánlóval!
Sziasztok
Linda

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #3284 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Hello Mindenkinek!
Elkeserítő ami itthon megy a közvetítőkkel. Most tettem fel a feketelistára egy új német céget, a gastrojob 2500 Eu-t kér itthon! Az Eurowork és a Gigajob 2000 Eu-t, az AIS (osztrák) 26%-ot von le a fizetésedből kéthetente és igazolt elmebetegek ápolására is kiközvetít szó nélkül, a St.Elisabeth 600 Eu-t minden évben de ha késel két napot, ékes németséggel hazazavarnak.
A Helpfamily egy hétig szüneteltette a hirdetéseit, most piroslik a Slando oldal ismét. Beszéltem velük, sajnos,nincs munka. Sehol. Majd telefonálnak. Ez csak próba volt, soha többet nem megyek Ausztriába dolgozni. Nekik fizettem 100E Ft-ot négy éve, a közvetítőjüknek 300 Eu-t és havonta 15%-ot a fizetésemből. Iszonyú barom voltam!
Most rohamoznak az idősotthonok mert az igavonó magyarok privát helyekre menekülnek. Nem veszem már be a kefét. Most van hat havi szerződésem, utána meglátom.
A "Tiroli álláskereső" 40-60 000 Ft-ot kér korodtól függően és heti 500 e-mailt ígér. Higyjem el? A"blogspoton" Molnár Györgyi 300 Eu-t kér.
Amit még mindig nem értek. Miért kell azonnal aláírni a szerződést, el sem olvashatom szép lassan, miért nem kötelező lefordítani nekik? Erre nincs német,osztrák rendelet,törvény?
Megköszönöm ha valaki tudna erről mondani valamit.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!