Lehúzós munkaközvetítők

  • Krisztina
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 4 hónapja #224 Írta: Krisztina
Krisztina válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Szia! En nem dolgozok,most költöznenk el Gescher környekere.Nem vagyok nagyon jartas az itteni ügyekben,de a parom 10 eve dolgozik itt es javasolta,hogy esetleg a nemet munkaügyi hivatalban bejelenthetned ezt a ceget,aki nem fizetett ki,vagy legalabb tanacsot adnanak.Ez csak egy ötlet. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #225 Írta: EBMZicke
EBMZicke válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Es te most be vagy jelentve a nemet munkaugyi hivatalban mint munkanelkuli?Ha igen ,akkor lehet,hogy Neked megjar a "Beratungshilfe".Az azoknak jar,akiknek keves a havi jovedelme(munkanelkuli,Hartz VI)es nem tudjak megteriteni a kolcseget az ugyvedre stb.Ilyenkor az allam fizeti ezeket.Elmesz az Amtsgerichthez(helyi birosag),ott a Beratungskostenstelle-nel meg kell adnod,hogy mennyi penz all neked havonta rendelkezesedre es ha a min. osszeg alatt vagy,akkor kapsz egy papirt,amivel mesz egy ugyvedhez.
De szerintem erdeklodj a munkanelkuli hivatalban emiatt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vido1
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 4 hónapja #226 Írta: vido1
vido1 válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Sziasztok.Aki jártas ilyen ügyekben az kérem segítsen.Egy egyéni vállalkozónak mint takarító,milyen járulékokat kell hogy fizessen kötelezően?Csak azért mert álíttólag egy német cég így alkalmazna magyarokat áruházak takaríttására.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #229 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

re: Lehúzós munkaközvetitő
Én is próbálkozok kinti munka kereséssel, és a telefonálás, vagy e-mail küldés előtt beirom a keresöbe a telefonszámot, vagy levelezési címet. Ha van átverési tapasztalat, általában valamelyik blogon, vagy hirdetési rovatban rá lehet akadni. Megéri a fáradtságot.

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #231 Írta: Charlie
Charlie válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

Miklós írta::

re: Lehúzós munkaközvetitő
Én is próbálkozok kinti munka kereséssel, és a telefonálás, vagy e-mail küldés előtt beirom a keresöbe a telefonszámot, vagy levelezési címet. Ha van átverési tapasztalat, általában valamelyik blogon, vagy hirdetési rovatban rá lehet akadni. Megéri a fáradtságot.

Az otthoni közvetítőkkel nekem is nagyon rossz tapasztalataim vannak de német cégekre is érdemes rákeresni a neten mielőtt jelentkezne az ember egy hirdetésre. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #234 Írta: Manuela
Manuela válaszolt a következő témában: Lehúzós munkaközvetítők

sziasztok én is németországba, bad krozingenbe járok dolizni.nagyon szeretem,a munkámat meg a környéket is +az emberek mentalitása még mindig másabb mint itthon.Most viszont ugy döntöttem kint is szeretnék maradni.csak sajna így munkahelyet kell váltanom.én mondjuk nem fordulék munkaközvetítőhöz ugyanis a neten keresek fel kint élő magyarokat ha tud vki segíteni pénzt ajánlok fel mert sajna azt tapasztaltam másként nem mozdul a dolog.De így még mindig jobban megéri mint egy munkaközvetítő.inkább magam taposom ki az utat egy kis ráfordítással mint
hogy átverjenek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!