Munka Németországban McDonald's

Több
12 éve 6 hónapja #8675 Írta: manoka
manoka válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok.Én is Mc Donald's-ban dolgozom,már fél éve.Én arra jártam és bementem kértem munkát.Adtak.Igaz kicsit nehézkes volt.Nálunk esti és éjszakai pótlékot adnak.Kaja hozzájárulást,mosás pénzt.Ünnepnap dupla pénz.Néha nagy a hajtás,de szerintem kibírható és a főnökök is elég korrektek.De hozzánk felvesznek nyelvtudás nélkül is embert.Pl.jött egy lengyel srác,egy mukkot nem tudott.Nem volt vele egyszerű(néha még most sem),de tudja a dolgát.Pár hete pedig egy ismerősöm is jött dolgozni(magyar)szintén nem tudja a nyelvet és nem is érti,de megy neki.De azért azt mondom,tanuljatok,mert nyelv nélkül nehéz.Nemcsak a munkában,a valo életben is.Még az elején emlékszem,de nagyon rossz volt és kellemetlen,mikor a német barátainkkal találkoztunk.Hát csak hallgattam kukán.Tanulni!!!
Szép napot mindenkinek!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Alex1992

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8679 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Bayer,
az A2.2 sajnos nem erős alapfok, csak gyenge alapfok. A B1 az erős alapfok.
Hajtsatok rá a nyelvre, sajnos pénzbe kerül, de ha lehet csináljatok egy B1 nyelvvizsgát, tényleg nem nehéz, de jobban mutat. Ne adjátok fel, remélem sikerül!
Üdv., A.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8680 Írta: Rolix
Rolix válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia manoka,

Tudnál esetleg arról írni, hogy a McDonald's-ban milyen bérezések vannak? Gondolom ott is a ranglétra legaljáról kell kezdeni (valami takarító?) és onnan lehet feljebb lépni több fizetésért. Igaz? Melyik városban dolgozol?
Illetve még annyit, hogy egy héten hány napot kell dolgozni és hány órát?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8701 Írta: nagyberci
nagyberci válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia Manoka!
Melyik varosba, hol van az a MCDonald's, ahol nem kerik a nyelvet? Persze nem azert kerdem, mert nem akarom tanulni, sot mar 2 honapja tanulom, de szerintem messze allok meg az alapfoktol. Ugyhogy jol jonne az info.
Udv. Berci

Azert vagyunk a vilagon, hogy valahol otthon legyunk benne!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8705 Írta: tojuju
tojuju válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Naharagudj, de en ugy tudom hogy 2011. majusatol mar nem kell munkavallalasi engedely.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8752 Írta: Bniki81
Bniki81 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Manoka! Te melyik városban élsz kint? 0 némettel mentél be a Mc-be munkát kérni? Gondolom akkor valaki segitett fordítani...Most hogy állsz a nyelvvel? Sokat tanultál?
köszi

Niki

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!