Munka Németországban McDonald's

Több
12 éve 6 hónapja #8785 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Happy End: rá két napra a helyi Wochenblattban megjelent egy Gasthof hirdetése, első szóra felvették, hetente fizet, minijobra bejelentve 8 nettót... a Meki meg ... be :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8894 Írta: manoka
manoka válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok!Csak most olvastam mennyi kérdést tettetek fel.Nos nem 0 nyelvtudással mentem be.Én elvégeztem kint egy sulit és ahogy tudtam itthon is tanultam.Szóval nem fordított senki a felvételinél.Igen vannak ranglétrák,de az nem a takarításnál kezdődik.Olyan,hogy kimondott takarító,nálunk nincs(sajnos).A brutto bérezés 7,50 és erre jön még esti és éjszakai pótlék.Na és az ünnepnap és amint azt hiszem már írtam kaja hozzájárulás is van.Ami azt jelenti,hogy 50 vagy 56 Centet adnak óránként vagyis bent ehetsz amit akarsz ingyen.Igazábol nagyon nem is ellenőrzik,mennyit ettél ebből le.Az innivalo az ingyenes.Az hogy mennyit dolgozol hetente vagy naponta,attól függ ,hogy vagy bejelentve.Van aki 4 órákat 2-3 naponta,van aki napi 7-8 órákat ez van,hogy heti 5 napot,de van hogy heti 3 napot dolgozol.Egy Teilzeit-os munkaidőben havi 140-150 óra összejön.Ranglétrán feljebb lehet jutni,ha nagyon jol tudod a nyelvet és van hozzá érzéked.Annyit írok csak a melóhelyem hollétéről,hogy Coesfeldtől nem messze van.Azt hiszem mindenkinek válaszoltam,Ha nem akkor bocsi érte és kérdezzetek válaszolok szívesen.További szép napot!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, zsofika911, Alex1992

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8900 Írta: zsofika911
zsofika911 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia! Hétfőn mentem volna egy magyar kiközvetítő céghez állásinterjúra! Tehát azt mondod, h felesleges körök ezek? Én nem tudom sajna még h h működnek a dolgok! Esetleg ha nagy vonalakba leírnád nekem! nagyon megköszönném:)))Én és a bnőm mennénk ki! Vagy ha vm honlapnak a címét megtudnád adni az is nagy segítség lenne:)))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8919 Írta: kovakove
kovakove válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia Manoka!
Nekem csak egy nagyon rövid kerdesem lenne feled?
Hogyan ill.hol tudom megnezni azokat a Mc-is ettermeket,ahova keresnek embereket?
En mar speciel kinn vagyok es most epp egy biztonsagi cegnel vagyok "Wachmann",de valtani szeretnek.Baden-Würtenberg es a Bajor tartomany lenne a legkezenfekvöbb es azt hiszem ezen a ket területen biztos sikerrel jarnek,de nem tudom hogyan induljak el.
Ha mar lenne egy cimlistam,az is nagy segitseg lenne,neked pedig sok sikert es kitartast kivanok.
Elöre is köszönöm.
Üdv:Chris

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8924 Írta: Zsolt31Bp
Zsolt31Bp válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

"zsofika911": A honlap címet itt találod, ahol jelentkezhetsz:

www.karriere-bei-mcdonalds.de

Zs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8925 Írta: Zsolt31Bp
Zsolt31Bp válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, h mitől függ, h egy étteremben kell-e éjszaka dolgozni vagy sem? Pontosabban, h 2 v 3 műszakban kell-e dolgozni ez étterem függő? Pl. bevásárlóközpontban lévő étteremben gondolom nem kell éjszaka dolgozni. Ha valaki valamit tud erről az írjon l.sz.!

Illetve az éjszakai beosztás az hogy van? Rendes 3 műszak, mint itthon, h 1 hét de., 2. hét du., 3. hét éjszaka?

Köszi a válaszokat!

Zs

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!