Munka Németországban McDonald's

Több
10 éve 3 napja #35945 Írta: joztot1
joztot1 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

köszi a segítséget :) már megtaláltam hogy hol kell jelentkezni! folyamatosan tanulom a németet, 12 éve általánosat gimnáziumig, most meg gazdasági németet! csak mikor először néztem az oldalt kicsit zavaros volt a dolog de azóta megvan a probléma :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 napja #35946 Írta: joztot1
joztot1 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Még annyit szeretnék kérdezni hogy pl a MCDonlads-ba milyen szintű nyelvtudás kell? Mert ahhoz ha kasszás lennék hogy mit akar meg stb, meg h ennyibe kerül már általános iskolába megvolt :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 napja #35947 Írta: kelemen73
kelemen73 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Azért ez attól is függ, mit szeretnél a Mekiben csinálni. Konyhásként elég ha a "parancsszavakat"érted és tudsz rá válaszolni: Ja! Ok. :-)Kasszásként egy alap nyelvtudás kell. Meg kell értsd, mit mond a vendég, akár fülhallgatón, mikrofonon keresztül, kínai akcentussal:-). Ha menedzserként akarsz dolgozni, azért ott mar folyékony német kell.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 napja #35948 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

joztot1 írta: ...Mert ahhoz ha kasszás lennék hogy mit akar meg stb, meg h ennyibe kerül már általános iskolába megvolt :)


Na ezt most felejtsd el, de gyorsan.... Próbáld ki magad: kapj el random egy német túristát otthon, kérdezd meg, hogy mi a véleménye M.o.-ról, vagy bármi hasonló általános témát, és ha a harmadát érted, már jó vagy. Vagy figyeld meg otthon közelröl egy Mekis pultos kommunikációját közelröl 15 percig. Szerinted elég oda annyi, hogy "2 Stück Cheeseburger und ein mittleres Pommes" ? Hát nem... :confused: Természetesen gyorsan meg fogod tanulni a fontos dolgokat, csak a hozzáállás...., na azt kellene a "szerény" irányba fordítani, különben nagy lesz a pofára esés :hyper:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 napja #35951 Írta: joztot1
joztot1 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Gondoltam hogy nem annyiból áll a kommunikáció, meg az alap hogy ha kimegyek szeretném tanulni továbbra is a nyelvet! Nem fogok pofára esni, mert nem vagyok nagyképű... :) lehet hogy úgy tűnt, de tudom hogy itt szart se tanítanak az iskolában :) még azt szeretném kérdezni hogy van e lehetőség odakint felső oktatásban tanulni magyarul, vagy csak németül oktatnak?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #40308 Írta: gajshi
gajshi válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia láttom, hogy ez egy régi írásod. Szeretnék érdeklödni,hogy azta mitörtént, most is ajánlod e még a mekit?
Ki jöttem Münchenbe,hogy nyelvet tanuljak már meg is van a nyelv suli ahova majd járok, mellette szeretnék valami mukát válalni, nagyon szemezek a mekivel.
Remélem még nézegeted ezt az oldalt.
Válaszodat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!