Munka Németországban McDonald's

Több
10 éve 3 hónapja #34922 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

szisze azt hitte, hogy ez a fórum egy szemétdomb ahol elég beírni, hogy Ő munkát keres és gondolta, hogy Dülmen megacity-ben élő magyarok azonnal lecsapnak a "lehetőségre" és millió munkahely felajánlást tesznek itt az oldalon. Csak neki. Csak így ismeretlenül. Esetleg még szállásban is segítenek illetve ügyeket intézni. Egy enyhe moderáció után kiengedtem a hozzászólást mert (sok-sok) információt (is) kért, bár nem tudom mire is gondolt pontosan mert majd 250 hozzászólásban keresztül-kasul kitárgyaltunk szinte már mindent a mekis melóról. Mennyiért, hol lehet jelentkezni, milyen nyelvtudással érdemes jelentkezni, milyen műszakok vannak, stb-stb-stb
Szóval valsz. a szokásos, "ha valaki tud segítsen" hozzáállás a munkakereséshez és várjuk a sült galambot hozzáállással van dolgunk. Lépjünk is tovább! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34924 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Bocs, kimaradt! Miért Dülmen? Nyilván van ott valaki! Azért.
Azt, hogy miért nem inkább azt a valakit kérdezgeti pedig nem tudni. Millió oka lehet. :wait: Ha belegondolunk az itt lévő információkat sem volt még csak hajlandósága sem felkutatni! Olyan bonyolult beütni a keresőbe és olyan időigényes ám amíg leírja az ember, hogy McDonald's!
Azt ne is említsük milyen időrabló elfoglaltság elolvasni mindent ami a témában van!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34926 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Legalább azt tudja, hogy van McDonalds Dülmen-ben. Ez már egy infó! :laugh: Vagy csak mákja volt?

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hete #35924 Írta: joztot1
joztot1 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok! én egy kis segítséget kérnéka McDonald's-os munkával kapcsolatban! hogy lenne érdemesebb jelentekzni a munkára magyar közvetítő által, vagy itt az oldalon találtam egy linket a németországi mcdonalds oldalán. (bár mondjuk ott nem találtam, hol vannak az állások ha tudna valaki segíteni hogy ott hol vannak az is nagy segítség lenne) Magamról annyit hogy régóta tanulok németet, fősulin szakmai németet tanulok, 22 éves vagyok és ki szeretnék költözni és kezdésnek szerertnék mcdonaldsba dolgozni, és ha lesz rá lehetőség tanulni! előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 2 hete #35936 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

joztot1 írta: Sziasztok! én egy kis segítséget kérnéka McDonald's-os munkával kapcsolatban! hogy lenne érdemesebb jelentekzni a munkára magyar közvetítő által, vagy itt az oldalon találtam egy linket a németországi mcdonalds oldalán. (bár mondjuk ott nem találtam, hol vannak az állások ha tudna valaki segíteni hogy ott hol vannak az is nagy segítség lenne) Magamról annyit hogy régóta tanulok németet, fősulin szakmai németet tanulok, 22 éves vagyok és ki szeretnék költözni és kezdésnek szerertnék mcdonaldsba dolgozni, és ha lesz rá lehetőség tanulni! előre is köszönöm a válaszokat!


Kedves Joztot1!
Ha rám hallgatsz akkor semmilyen közvetitöt nem veszel igénybe. Ha jól beszéled a nyelvet, akkor uccu neki, jelentkezz direkbe a Mcdonald-nál akár telefonon is! Szerintem az esetdeben tök mindegy, hogy hol ven a bevetési hely. Gondolj arra, hogy a keresetek országosan nem nagyon különböznek a cégnél viszont a megélhetés nagyon! Egy München / Hamburg nagyon drága, ezért ajánom feltétlenül, hogy olyan helyre jelentkezz ami kisebb város vagy vidéki kirendeltség.

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: joztot1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #35944 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

joztot1 írta: vagy itt az oldalon találtam egy linket a németországi mcdonalds oldalán. (bár mondjuk ott nem találtam, hol vannak az állások ha tudna valaki segíteni hogy ott hol vannak az is nagy segítség lenne)

A témaindító hozzászólásban található az aktuális link:
Munka Németországban McDonald's
de ha nem sikerült ott jelentkezned akkor az egyetlen dolgot jelent csak sajnos, hogy még nem tudsz belépni a német munkaerőpiacra a nyelvtudás hiánya miatt. Pótold a hiányosságodat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!