Munka Németországban McDonald's

Több
12 éve 3 hónapja #13629 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia Maya!

Bemegyek én személyesen ha az kell!! :)
De légyszi mondd el nekem hogy szerinted az miért jobb?? Az önéletrajzom akkor is oda kell adnom és akkor is tudják ezt mondani!!

köszönöm válaszod :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13822 Írta: kelemen73
kelemen73 válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Sziasztok!

Hát túl vagyok az első munkanapjaimon a Mekiben. Legnagyobb meglepetésemre a körbeismertetés után egyből kasszába tettek (soha még csak kereskedelemben sem dolgoztam). Kb 4 órát kaptam a kassza kezelésének megtanulására, utána kiírtak egy "szűz" kasszát a nevemre, und dann los. Persze a rendeléseket is nekem kellett összeraknom (néha azt sem tudtam, mi hol van).
A szerződéskötés simán ment, az volt benne, amit decemberben megbeszéltünk, persze körítve a szokásos egyéb szerződéses kellékekkel ( ha hiány van a kasszában azt be kell fizetni, eü. előírásokat be kell tartani, célzás rá - bár elég konkrét - hogy kerüld a konkurenciát...stb). Teljes munkaidős lettem, a februári beosztás már kész volt (tehát szívatjuk a kezdőt alapon szinte minden nap 12.00-20.00 óra között dolgozom, persze hétvégén is), de a főnök asszony ígérte, hogy márciusba már egyeztetünk:)
A munkatársak nagyon segítőkészek és kedvesek, és mindenki próbál az első bakijairól mesélni, hogy ne keseredjek el, ha valami nem úgy megy ahogy szeretném - a kávé és egyéb automatákkal kell megvívnom a harcot - (a számok a barátaim, de a gépek nem annyira).
Kedves Numma!
Ne keseredj el, szerintem van esély bejutni, talán tényleg személyesen kellene próbálkoznod.
Kellemes hétvégét mindenkinek.
Eszter
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 3 hónapja #13864 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia Numma,
bocsi, hogy hamarabb nem írtam!
Valahogy a Magyarországon levő munkakereső túl távol van:(
Nem tudja biztosan, mikor érkezik Németbe, hol fog lakni, nincs még semmije se elintézve, stb
Valahogy "még nem lehet vele számolni", semmi sem biztos vele kapcsolatban.
Aki már ott él, az kell.., nem egy "távolban levő fehér vitorla".
Ha kijössz, és hülyének néznek, akkor meg ne aggódj, mert itt a mai újság újból tele volt álláshirdetéssel, 3óriási oldal volt tele kb 50hirdetéssel.
Mindenkire szükség van: szakács, felszolgáló, boltvezető, orvos mellett aszisztens, meg minden ami elképzelhető.(Badische Tagblatt szombati száma, interneten is olvasható!)
Mindenkinek meg kell tanulnia magát eladni. Nehéz, gyakorlatot igényel. :woohoo:
Legyél elég rámenős, de mégse, legyél tisztába az értékeiddel, ne ijedj meg, ha egy óriási izomagyú fogad a felvételi elbeszélgetésen, és pedzegeti, hogy nem fogod az itteni tájszólást megérteni a felsőfokú nyelvvizsgád ellenére se..(velem ilyen előfordult már:) )
Sok sikert!
Maya
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13878 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Kedves Maya!

Én már kint élek egy hónapja Németországban,azóta próbálkozom a munkát keresni,sajnos még nem sok sikerrel,mondhatni semmilyen sikerrel! :(

Jövő héten személyesen beadom a Mekibe az önéletrajzomat,hátha úgy sikerrel járok!
Neked van/volt vendéglátós tapasztalatod mikor beadtad a Mekibe??

Várom válaszod,üdv: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13889 Írta: Zsohiati
Zsohiati válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

Szia!!!

A Barátnőm éppen a napokban kezdett egy Mekiben. Nincs vendéglátós végzettsége!
Ő is személyesen ment be és már másnap küldték is dokihoz majd a következő napon már kezdhetett is! Szóval fel a fejjel és sok sikert!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #13891 Írta: Numma
Numma válaszolt a következő témában: Munka Németországban McDonald's

szia Zsohiati!

Köszönöm szépen a választ! :)
Holnap beadom mindenfelé a környéken,remélem sikerrel járok!
Milyen dokihoz küldték?

üdv: Numma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!