Cukrász fizetés Németországban

Több
10 éve 3 hónapja #34910 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Cukrász fizetés Németországban

DECO, Te is megéred ám a pénzedet:

Soha nem foglalkozzatok azzal, hogy a tulaj, a főnök, vagy kolega mennyit keres. Ez nagy divat otthon Mo.-on.


majd két sorral lejjebb:

...30%-al többet keresett mint én,...


Most akkor mégis foglalkozunk vele ??? :chuckle:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34911 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Cukrász fizetés Németországban

gejza írta: DECO, Te is megéred ám a pénzedet:

Soha nem foglalkozzatok azzal, hogy a tulaj, a főnök, vagy kolega mennyit keres. Ez nagy divat otthon Mo.-on.

majd két sorral lejjebb:

...30%-al többet keresett mint én,...

Most akkor mégis foglalkozunk vele ??? :chuckle:


Sajnos nem az ment át ebböl amit irni akartam!
Én soha nem foglalkoztam vele és a bérével sem. Ezt jóval késöbb tudtam meg, amikor már régen leépitették! Kb 1 évre rá! Akkor is veletllenül! Volt egy megbeszélés mert hibák voltak, s öt hozták fel figyelmeztetésként. Aztán ekkor sem az én béremmel hasonlitották össze, csak megmonták a csoportnak, hogy mennyit keresett. Csak nekem tünt fel a nagy külöbség! Igy most tiszta?

Ui: Most is van ilyen kolega, aki nagyon nyalizik a nagyfönöknél. Az meg szereti az ilyen "hosszúnyelvü" dolgozot, igy biztosan jobban keres. Engem már régen kitettek volna innen, ha nem lennék jobb, a többségnél mert én nem csak itt a forumon vagyok nagyon direkt! :hyper:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #34936 Írta: zsuvar
zsuvar válaszolt a következő témában: Cukrász fizetés Németországban

Sziasztok! Fizetés mondjuk kb annyi imint amikről itt beszélgettünk, de mi van akkor ha megegyeztek mindenben, hazajösz, felmondasz itthon mindent albérlet,családi stb, aztán közlik veled mégsem kelessz ? ilyen lehet ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 3 hónapja #34939 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Cukrász fizetés Németországban

zsuvar írta: Sziasztok! Fizetés mondjuk kb annyi imint amikről itt beszélgettünk, de mi van akkor ha megegyeztek mindenben, hazajösz, felmondasz itthon mindent albérlet,családi stb, aztán közlik veled mégsem kelessz ? ilyen lehet ?


Hát persze, hogy lehet, ha forditva csinálod! Elöbb csinálj szerzödést mondjuk március egytöl, itt kint. Ha ez meg van, akkor otthon mondj fel március 1-töl. Mindent irásban! Ha kellesz nekik, akkor minden további nélkül csinálnak veled egy munkaszerzödést akámilyen kezdési dátummal, de szerzödés nélkül egy lépést se!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!