Szakmunka, nyelvtudás, Németország

  • feri64
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hete #4191 Írta: feri64
feri64 válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

Olvassátok el az elejét még egyszer, ha érteni akarjátok, akkor meg értitek miről írtam.
Abban is van igazság, amit írtok, csak itt nem ez a lényeg, tanuljatok németet, dolgozatok
sikeresen, még van időtök! Én 30-35-évesen házat építettem, a családomnak itthon.
Napi 12ó-14ó Hétfőtől- Vasárnapig dolgoztam, nekem nem volt időm nyelvtanulásra.
De ebbe nem szeretnék belemenni. Magyarul próbáljátok értelmezni, amit írtam.
Üdv: Ferenc

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hete #4194 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

Szia.
Én kb. napi egy órát tanultam mindíg este, és én is két munkahelyen dolgoztam,PLUSZ, a tananyag hanganyagát rátettem a telefonra, és mikor más lehetőség nem volt, azt hallgattam. Tapasztalatból mondom, hogy ez is elég, csak így tovább tart.
A lényeg az, hogy ha az ember akar valamit, azt eléri, és meg tudja valósítani.
Csak tenni kell érte.
Úgy ahogy a házadat fel tudtad építeni, úgy meg tudod tanulni a nyelvet is, csak akarni kell.
Üdv

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feri64
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hete #4202 Írta: feri64
feri64 válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

:) :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • regulator
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hete #4212 Írta: regulator
regulator válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

Ertjük Feri, illetve ertem :D Mint irtam, tenyleg elnezest kerek, tudom, hogy nem csatlakoztam az eszmefuttatashoz, sot ellenkezoleg.
Am, nem veletlenul tettem. Te lehetoseget latsz ebben, en viszont ugy latom, hogy itt nincs semilyen lehetoseg a felvazolt keretek kozott. A tegnapi naptol vegkepp nincs. Ahogy dizel is irta, visszaszamlalas van. Aki nem potolja gyenge nyelvtudasat annak elobb-utobb a "koszonjuk a reszvetelt" szinte garantalni lehet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hete #4232 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

Ertettem eddig is. Nem is piszkalodasnak irtam amit, csak probaltam ravilagitani a valosagra. Ezen lehet keseregni vagy tenni valamit, hogy a kozeljovoben ne igy legyen. Ha beszeled a nyelvet es jo szaki vagy akkor lesz munkad.
Egyik ismerosom 42evesen ment ki honapokra csak nyelvet tanulni, ujra iskolapadba:)
Sajnos regulatornak igaza van. Tegnaptol nyitva a piac, ez azt is jelenti, hogy elesebb a piaci verseny, mert tobben jonnek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feri64
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hete #4238 Írta: feri64
feri64 válaszolt a következő témában: Szakmunka, nyelvtudás, Németország

Értelek én benneteket. Mindenki ért mindent. Ez igy jó, de a helyzeten
ez nem változtat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!