Euwork

Több
12 éve 1 hónapja #16720 Írta: szabinacska
szabinacska válaszolt a következő témában: Euwork

Sziasztok!
Én úgy tudom, hogy az Euworknél akkor kell fizetni, ha találtak neked megfelelő munkát és aláírod a szerződést. Hogy utána mi lesz az más kérdés. 40 000 Ft-tól 90 000-ig terjed a "programdíj". Munkától és helytől függően.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16752 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Euwork

Szia!

Az attól függ......
A párom nővérnek jelentkezett s neki nem kellett, mert:
-A nittenaui főnöknek van valami szerződésfélesége az euwörk-kel, ezért semmit nem kellett.
- ha bármi más munkát szeretnél kell fizetni:(, mert a széovák társcégen keresztül megy a mutyizás . Nem hallottam jókat róluk.

Ellenben ha nővéri végzettséged van bátran ajánlom. Kb 4 magyar ismerősöm is tőlük jött ki dolgozmi. S a német korház köt veled 1 szerződést. Az euwörkkel is kell kötnöd 1 szerződést amiben az áll :
-Ha 3 hónapon belül felmondasz 100000 ft kötbért kell fizetned.

Röviden ennyi, remélem tudtam segíteni
A következő felhasználók mondtak köszönetet: candy000

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16772 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: Euwork

Köszönöm a választ Tony!

Beszéltem én is az Euwork- kel jövőhéten megyek be beszélgetni németül is hát aggódom kicsit. Bár ha nem sikerül most járok tanárhoz s majd később is megpróbálom maximum :-)

Jah s igen rákérdeztem nővéreknek, szülésznőknek, orvosoknak nem kell fizetni!

Tony!
Írtad, hogy barátnőd sem tud jól beszélni de mégis milyen szinten tud? Mert nekem most hirtelen ott teremt aza bizonyos gombóca torkomban :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16813 Írta: szabinacska
szabinacska válaszolt a következő témában: Euwork

Szia Candy!
Az euwork-ös interjú nem nehéz. Nem kell izgulni. Általános dolgokat kérdeznek. Előző munkahelyről, meg, hogy miért szeretnél külföldre menni. Amit mindenképpen kérdeznek, hogy milyen hamar tudnál kezdeni és, hogy bejegyzés mentes-e az erkölcsi bizonyítványod.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: candy000

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hete #16985 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: Euwork

köszönöm a válaszokat!

Tony!
Olyan kérdésem lenne, még hogy ha túl vagyunk az euwork-ös interjún nektek kellett a leendő munkaadóddal skype-on beszélni? ha igen milyen volt? miről volt szó? ha nem miért nem volt?

válaszokat köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17042 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Euwork

ÖÖÖ nekünk nem mert szerencsére/balszerencsénkre mindenki szabadságon volt s elfelejtették a párom:(
De azért felhívtuk őket h minden rendben e.
De az ottani kollága aki mellesleg a barátunk lett mondta ,hogy neki személyi elbeszélgetése volt a főnökkel az Euworknél.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!