Euwork

Több
11 éve 11 hónapja #17043 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Euwork

Bocsánat h nem voltam itt fent ,de hazajöttünk s elfelejtettem:(
Hát mit is mondhjak, leszólni nem akarom de ha azt mondom h a szókincse kb maximum 400 szó, s lehet h sokat mondtam.
Voltam 1 átadáson a múltkor s meglepődtem, h milyen szépen beszél. Igaz h a szórend még nem az igazi, de BESZÉL ez a lényeg. Én hiába tudok sokkal több szót nekem a beszéd nem megy:(
Igaz h magyarul sem vagyok 1 szószátyár:D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: candy000

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #17047 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: Euwork

Tony!
az tök jó ha ilyen ügyes! jól feltalálja magát!

neki volt skype-os interjú?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #17075 Írta: sziszi41
sziszi41 válaszolt a következő témában: Euwork

Szia Candy000!
Neked ,hogy sikerült az interjúd?Miket kérdeztek?Egy Ember interjúztat vagy többen is jelen vannak?Egy ilyen interjú mennyi ideig tart?
Én ma hívtam fel, jövő héten megyek!
Remélem sikerülni fog!
Köszi a választ !
Sziszi41

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #17094 Írta: candy000
candy000 válaszolt a következő témában: Euwork

Hát, azt nem tudom, hogy jó vagy rossz voltam én nehezebbre számítottam, de ettől függetlenül nagyon aggódtamés izgultam. Magamról kellett pár szót mondani, hogy hívnak hány éves vagyok, hol dolgozok, mióta. Párszót váltottunk ilyet, illetve, hogy mikor tudok majd kezdeni. Beszéltunk családról van-e stb. Elmondta, hogy milyen lehetőségeim vannak, illetve, hogy milyen papírok kellenek. Kezdjem el intézni őket, utánna majd lesz skype-os interjú a leendő munkaadóval.(Én erre vagyok kíváncsi most, hogy vajon ez most milyen lesz milyen nehéz volt)

Időben egy olyan 20-30 perc volt mindennel együtt (adatokat is vett fel)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sziszi41

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #37921 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Euwork

Olvastam a topikban azt is, hogy valami programdijat kell nekik fizetni, olyat is, hogy nővéreknek nem kell és olyat is akiről "megfeledkeztek" :D
Szóval, a kérdés az, hogy kell fizetni vagy sem náluk?
Köszi ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #38273 Írta: EUwork
EUwork válaszolt a következő témában: Euwork

Kedves Fórumozók!

Pár félreértést és kétséget szeretnék eloszlatni az Euwork Kft egészségügyi állásaival kapcsolatban.

1. Semmiféle közvetítői díjat vagy programdíjat nem kell fizetni senkinek, egyetlen egészségügyi munkánk esetében sem!
2. Ugyanez igaz minden egyéb szakmunkánk (kamionsofőr, kőműves, esztergályos, stb) esetében is!
3. Kivételt pár olyan betanított munkánk jelent, mint amilyen a raktáros, ahol a munkaadó semmilyen szállást nem biztosít, nem intéz. Itt a szállás közvetítésért (amivel nekünk sok munkánk van) kérünk el egy díjat, de erről mindenkit tájékoztatunk még az első állásinterjún. Az egészségügyi munkák NEM tartoznak ide, ott a szállást a munkaadó mindig biztosítja!
4. Németországi bentlakásos idősgondozói állásunk valóban szlovákiai (magyar!) partnerünkön keresztül történik. Ennek az az oka, hogy a hatalmas magyar adóterhek esetén, magyar foglalkoztatónál mindenki kb 300€-val kevesebbet keresne havonta!
5. Az összes többi egészségügyi állásunk közvetlenül, az adott országban működő cég alkalmazásában történik.

Végezetül azt javaslom mindenkinek, hogy ne azoknak higgyenek, akik valahol egy másik fórumon rosszat hallottak rólunk, vagy voltak nálunk de nem voltunk nekik szimpatikusak. Sokkal megbízhatóbb képet kapunk, ha azokat kérdezzük, akiket már elhelyezett az Euwork. A weblapunkon rengeteg visszajelezés, beszámoló látható már külföldön dolgozó ügyfeleinktől! Olyanoktól, akik névvel, képpel is válalták véleményüket.
Ezen felül több olyan csoport is van a facebookon, amiben már külföldön élő ápolók, gondozók vannak! Például: Magyar Gondozók Nyugaton csoport , vagy a " folytassa nővér, külföldiában! ". Őket érdemes lehet megkérdezni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gejza, AF Recruiting

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!