Gumiszerelő

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #8279 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

hossa írta: Én három hete vagyok kint gumiszerelőként. Első nap négyen mentünk egy helyre dolgozni. egész nap dolgoztunk, 8 óra munka után még egy teherautót is segítettünk megpakolni. Közülünk egy beszélt középfokon, egy alapfokon, ketten kevésbé németül. én magam vagy 30 garnitúra gumit szereltem meg aznap. Másnap már nem kellett menni, mert szerintük nem beszélünk németül,meg gumit se tudunk szerelni. Azért az érdekes, hogy ezt miért nem egy óra munka után mondták. Azóta volt ott még pár brigád, senki nem felelt meg.

Mi ebben az érdekes? Próbamunka! Ez olyan mint egy teszt. Sok cégnek ez 1-2 napos ingyenes munka! Hidd el ha valaki jól beszéli a nylevet akkor nagyon ritka az ilyen!

Viszont hazajönnie senkinek nem kellett, mert kaptam más munkát. 3 napot gyárban dolgoztam, 1 napot pihentem amit fizet a közvetítő! Következő héten újra kaptam gumiszerelős állást, amit két hete csinálok és nincs semmi probléma. Viszont mindannyiunk munkaszerződésében 7,79 bruttó szerepel! És a szállás sem ingyenes, 50 eurót levonnak havonta. A munkaruha is 55 euróba kerül, de csak akkor kell kifizetni, ha 6 hónapon belül felmondasz. Az utazás hozzájárulás napi 3,8 euró annak is aki 500m megy meg aki napi 80km-t (van rá példa). Fizetés előleget minden héten lehet kérni ami max 150 eur lehet.Ezek az itteni tények.

Mireföl kapnál több támogatást a munkábajárásért! (Én semmit nem kapok a munkahelyen) Ez nem ovoda! Magadnak kell megoldani! Egyébként tudtommal 20 km alatt nem is jár és nem távolságfüggő! Csak minimális az amit az adóalapdból levonhatsz ilyen cimen. A szállás és a munkaruha miért lenne ingyenes? Az 50€ (rezsivel) az ajándék, ha az áramot, fűtést és a vizet is számolod amit fogyasztasz!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8280 Írta: brie
brie válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

hossa írta: Az kimaradt, hogy nyelv tudás nélkül senki se jöjjön, mert az alapfok is kevés a napi boldoguláshoz. A szállás nagyon jó, ingyenes internet van. Ha a fizetés is úgy lesz ahogy meg volt hirdetve nem is fogok hazamenni! B)

Üdv:h


Nem azért, de 7,79-nél, a havi 50 eurós szállásköltség mellett (szálloda??? hm...) nagyon nem panaszkodnék :whistle: még ha nem is ez volt meghirdetve....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8289 Írta: hossa
hossa válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Én egyáltalán nem panaszkodtam csak a tényeket írtam le, hogy más is tudja mire számítson. A 7,79 re meg pont most kérdeztem rá és azt mondták elírás kapok új szerződést. Én nagyon jól érzem itt magam és nem is akarok hazamenni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kujak

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8290 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Nekem sem úgy tűnt, hogy panaszkodnál de nem vagyunk egyformák még szövegértelmezésben sem. :laugh: ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8292 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Gergoo írta: Nekem sem úgy tűnt, hogy panaszkodnál de nem vagyunk egyformák még szövegértelmezésben sem. :laugh: ;)

Érdekes, én ís úgy értelmeztem, hogy neheztel a dologért valakire!
Ezért is írtam neki, hogy 50 euroért az egész egy szuper ajándék!

:blush:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 5 hónapja #8299 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Gratulalok, hossa! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!