Gumiszerelő

Több
12 éve 5 hónapja #8389 Írta: redman
redman válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Üdv mindenkinek!
Jelentkeztem én is a gumiszerelő állásra.Jelenleg a Hankook-nál dolgozom,mint minőségellenőr.Abroncsokat tesztelek egész nap.
Napi szinten 50-60 db abroncsot felnizek fel és le,persze ezeket centirozni is kell!(Alu- és acél felnire egyaránt)!
A német nyelvet sajnos nem nagyon beszélem,a gyárban is angolul dumálunk a sárgákkal.
Szóval szerintetek lenne esélyem kint dolgozni?
Felnizésben profi vagyok!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8390 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Kétlem. Különösen ha figyelembe vesszük, hogy kinyomod a telefont ha németül keres rajta, mondjuk az esetleges munkaadód akinél jelentkeztél egy állásra. Ennek így mi értelme???? :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8425 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Továbbra is elérhető a gumiszerelő pozíció egy 2 napos, Dél-Magyarországi gyakorlati tanfolyamon történő betanítással, németül, legalább alapfokon tudóknak. A tanfolyam ingyenes! ;)
Részletek és jelentkezés

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9542 Írta: Ildi
Ildi válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Sziasztok!
Mennyit számít szerintetek a kor ebben a munkában? Egy 58 éves, igen kitartó férfi a betanítás után esélyes lehet?
A másik amit szeretnék tudni, hogy pontosan hol vannak helyileg ezek a műhelyek, mert ez elég tág, hogy Frankfurt és Stuttgart környéke? Lehet esetleg választani is? Van még egyáltalán ez a lehetőség?
Köszönöm, szép estét mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9544 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Szerintem nem hívnának vissza de jelenleg nem is aktuális. Az összes pozíció, kivéve a sofőr álláshirdetés jelenleg szüneteltetve van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #9546 Írta: Ildi
Ildi válaszolt a következő témában: Gumiszerelő

Köszönöm a gyors választ. Lehet bővebbet tudni arról, hogy miért van szüneteltetve? A helyek az esélytől függetlenül érdekelnének!
Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!