csillagsebék esélyei

Több
12 éve 3 hete #17599 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

DECOTEXT írta: Ezen én mindig kiakadok! Miért nincs Mo.-on soha semmire pénz? Semmire! Nincs pénz oktatásra, nincs pénze az önkormányzatoknak, nincs pénz az egészségügyre, nincs, nincs, nincs.... Miért van pénze egy Szlovéniának, egy Észtországnak vagy a "sógornak"?
Mi az atya úristen csinál ez az ország, hogy soha semmire nincs pénz???

Duma már megint. Most voltam otthon másfél év után és amikor autóval közlekedtem gyakorlatilag 5 percenként rá kellett csodálkoznom új vagy felújított épületekre, terekre, közlekedési csomópontokra. Mindezt a válság kellős közepén! Szóval csak a már reflexből jövő sírásról van szó, semmi másról. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hete #17602 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

Gergoo írta: Duma már megint. Most voltam otthon másfél év után és amikor autóval közlekedtem gyakorlatilag 5 percenként rá kellett csodálkoznom új vagy felújított épületekre, terekre, közlekedési csomópontokra. Mindezt a válság kellős közepén! Szóval csak a már reflexből jövő sírásról van szó, semmi másról.


Az hagyján! Most itthon vagyunk.Holnap megyünk vissza. Húvét elötti bevásárlás. A 30 ezres toyotámmal szégyenkezve húztam a parkoló szélére, hogy a Touaregek, Nissan dögös dzsippek és a Pick Up-ok, nehogy szétnyomjanak, a dugig teli parolóban! Csak tudnám ha nincs lóvé, ki az isten vásárol állandóan az Intersparban és a Tescoban!
Mi valamit itt kint, nagyon rosszul csinálunk! :sick:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timi2012
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hete #17604 Írta: timi2012
timi2012 válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

Ebben a reflexböl jövö sirasban van valami...Nagyon sokszor olvasok olyasmit hogy "az ehenhalas szelen allunk,meg a penz epp az ehenhalasra eleg" stb.! Szerintem az atlag mai ember azt sem tudja mi az az ehezes,de ez olyan jol hangzik.
Az hogy az emberek mindenhol szeretnenek jolbban elni, többet megengedni maguknak az szerintem termeszetes,de az ehenhalas pont nem azoknal realis esely akik igy sirdogalnak.
Amig tellik olyan "luxus cikkekre"mint cigi ,alkohol,kola,csipsz stb.addig nem kell az ehenhalastol tartani!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17609 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

DECOTEXT írta: Csak tudnám ha nincs lóvé, ki az isten vásárol állandóan az Intersparban és a Tescoban!

Igen, ez nekem is feltűnt mivel itt a fórumon is olvastam, hogy üres pl. a tesco parkoló. Ezzel szemben nekem egy 1,5 éves tükörrel a kezemben gyakorlatilag nem, hogy a parkolót illetően de a bevásárlókocsik telítettségét illetően sem tűnt fel drasztikus változás. A kocsik tartalmát elnézve pedig nem, hogy éhezésről hanem sokkal inkább pazarlásról beszélhetnénk. :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17610 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: Ezen én mindig kiakadok! Miért nincs Mo.-on soha semmire pénz? Semmire! Nincs pénz oktatásra, nincs pénze az önkormányzatoknak, nincs pénz az egészségügyre, nincs, nincs, nincs.... Miért van pénze egy Szlovéniának, egy Észtországnak vagy a "sógornak"?
Mi az atya úristen csinál ez az ország, hogy soha semmire nincs pénz???

Duma már megint. Most voltam otthon másfél év után és amikor autóval közlekedtem gyakorlatilag 5 percenként rá kellett csodálkoznom új vagy felújított épületekre, terekre, közlekedési csomópontokra. Mindezt a válság kellős közepén! Szóval csak a már reflexből jövő sírásról van szó, semmi másról. ;)

NE legyetek mar olyanok mint Pokorni a balneologiaval, aki azt hiszi Mo.-on balnatenyesztes folyik! :) Ne csipobol kopjetek, hanem elobb google!
Geografia/Terület és Településfejlesztésröl volt szó, ami még véletlenül sem arrol szol, hogy itt-ott felujitunk egy épületet, csomopontot! Hanem arrol szolna, hogy strategiailag fejleszteni egy teruletet, telepulest. Mire kellene fokuszalni gazdasagilag, hogy kellene szervezni, hogy jovotallo legyen.:) Ha ebbe tolnanak penzt, akkor Ózd, Cserehát, Salgótarján, Miskolc-Diósgyör stb. nem ugy nezne ki ahogy..
www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfol...yarazna-h-mit-jelent

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #17612 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: csillagsebék esélyei

mahlzeit írta: Ne csipobol kopjetek, hanem elobb google!

Én a nincs semmire pénz témára (beköpésre) reagáltam, a településfejlesztéshez kicsit utána kellett olvasnom. Három perc és rábukkantam a hírre, hogy a nem rég befejezett Kőbánya-kispest komplexum 1000 munkahelyet teremt önmagában. Ez már talán nevezhető némi stratégiának nem? Vagy ez is bálnavadászat? Vagy ha nem 100 000 akkor már igazándiból semmi? Jobb lenne a 0 új munkahely?
De mint jeleztem, inkább a nincs semmire pénz sirás-rívásra reagáltam, most, hogy 1,5 évig hallgattam a hülyeséget, miszerint én nem tudhatom mi folyik itthon.
Láttam a saját szememmel, a válság kellős közepén átvarrtak úgy egy metró végállomást, hogy azt hittem a belvárosban száltam le véletlenül, a bevásárló központok parkolója sem úgy fest, ahogy egy síró-pitzogó itt előadta korábban, az erőltetett ipari térségek "renoválása" pedig már 89-ben tisztán látszott, hogy 80-100 éven belül nem várható a nagy csoda bekövetkezése, szal, nem értem miért nem léptek onnan le azonnal az emberek, azt pedig még kevésbé, hogy ott milyen előjelzés alapján vettek 25-35 év részletre ingatlant.
De legeslegvégül, hogy ennyi baklövés után miért sírnak és miért az EU-ra, kormányra, stb. mutogatnak????? :unsure:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!