simi71 esélyei

Több
11 éve 11 hónapja #18802 Írta: simi71
simi71 válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

Szia Éva 10!
Bocsi hogy nem reagáltam mindjárt a kérdésedre de egy kicsit elfoglalt voltam nem tudtam gép közelébe érni ,ami az álmaimat érinti nekem egy jól fizető állás az 1500-1600 nettót jelentene (kis naiv mondhatod ) de amit ithon keresek az töredéke nem tudom figyelted e a kis bemutatkozómat abban említettem a mostani munkám amivel kb320 eurót keresek ez éhenhalni sok megélni kevés.Ma a közszolgálatban ennyi a bér, igaz én a "tápláléklánc alján vagyok.
A nyelvet szorgalmasan tanulom egy nagyon jó számítóügépes programmal,kiegészítésnek Német nyelvű lapokat böngészgetek már néha találkozom ismerős kifelyezésekkel is ami növeli a sikerélményemet.Azt sajnálom ,hogy nem évekkel ezelőtt gondolkodtam de tudod ,hogy van ha nem szorít a kényszer nem foglalkozik ezekkel a gondolatokkal a röghöz kötött Magyar.
Üdv:Simi71

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18804 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

Ne haragudj simi, de en nem nagyon tartom valoszinünek, hogy kezdetben ennyit keressel ezzel a vegzettseggel.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timi2012
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 11 hónapja #18818 Írta: timi2012
timi2012 válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

Nem keresnek am itt rosszul a villanyszerelök , söt ! Inkabb az a problema, ha jol emlekszem nem sokat dolgozott ebben a munkakörben.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 11 hónapja #18820 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

peteratde írta: Azzal pedig nem értek egyet, hogy 1200 euróból nem lehet segíteni az otthoni családot, és itt normálisan élni. Az átlag keresetem kb 1200 euró, ebből adtam haza, vettem egy lakást részletre, és vettem egy olcsó autót. És az én mértékemmel teljes életet élek. Igaz nem járok étterembe, nem dohányzom, viszont uszodába járok, kirándulok, sportolok, és nagyon klasszakat kajálok.

Ezt már kiveséztük egy párszor! Nem mindenki szeret ilyen spártai módon élni! Ha ilyen körülmények között élsz, akkor ezt Mo.-on is megteheted, ezért nem kell külföldre menni! Kétségtelen hogy az emberek igényei mások, s amiböl Te szuperül megélsz az másnak szóba sem jöhet: pl. a WG ahol lax! !!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #18837 Írta: peteratde
peteratde válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

DECOTEXT írta:

peteratde írta: Azzal pedig nem értek egyet, hogy 1200 euróból nem lehet segíteni az otthoni családot, és itt normálisan élni. Az átlag keresetem kb 1200 euró, ebből adtam haza, vettem egy lakást részletre, és vettem egy olcsó autót. És az én mértékemmel teljes életet élek. Igaz nem járok étterembe, nem dohányzom, viszont uszodába járok, kirándulok, sportolok, és nagyon klasszakat kajálok.

Ezt már kiveséztük egy párszor! Nem mindenki szeret ilyen spártai módon élni! Ha ilyen körülmények között élsz, akkor ezt Mo.-on is megteheted, ezért nem kell külföldre menni! Kétségtelen hogy az emberek igényei mások, s amiböl Te szuperül megélsz az másnak szóba sem jöhet: pl. a WG ahol lax! !!


Néha az az érzésem, hogy vagy nem olvasod el a bejegyzéseket, amire írsz, vagy nem is tudom.
Itt is írtam, megvettem a lakást, A sajátomban lakok!
Ha az hogy nem iszom, nem dohányzom, az már spártai életmód, akkor nagyon örömmel :).
Az igényeimet pedig már igazán szépen is kevésbé szépen is kértelek, hogy ne minősítsd!
Az pedig, hogy ezt Mo-on is megtehetném, az már viccnek is rossz.
Ugyan írjon már valaki, aki szerint 58 évesen meg tudja azt csinálni, hogy 9 havi keresetéből vesz egy garzon lakást (60 %-ban ki van fizetve), vettem egy Lancia Lybrát ( az új ára 30 000 euro felett volt, 11 évesen most is nagyon jó autó), és emellett még a családot is segítettem. Jobb dolgokat eszem mint otthon ( már eszemet nem tudom mikor ettem odahaza földi epret. Itt mostanában rendszeresen veszek, narancs és egyéb gyümölcsök mellett.), és ami nagyon fontos, mindenfélére marad időm, olvasni, sportolni, filmeket nézn stbi.

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől”
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!