simi71 esélyei

Több
12 éve 5 napja #18473 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

DECOTEXT írta: Ennek ellenére, minden jó szakembert felvesznek! Az általad leírtak nem kizáró okok!

OFF
Valoban nem kizaro ok., ha be sem engedik legalisan Canadaba:) Tenyleg nem az.. Ausztraliaban is felvesznek minden jo szakembert, meg NZ-n is. Csak epp a lehetoseget nem kapod meg, hogy betedd a labad az orszagba:)
Kezkezi szakmakban, nemet nyelvtudassal, nemet nyelvteruletek meg mindig a konnyu kivandorlas Mo.-rol, az EUban. Ausztria a hatar melletti ingazassal meg rutin az ottani helyieknek.
Canada vegkepp nem, de Norvegia sem alternativa.. Talan Hollandia, UK. angol tudassal.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 napja #18478 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

mahlzeit írta:

DECOTEXT írta: Ennek ellenére, minden jó szakembert felvesznek! Az általad leírtak nem kizáró okok!

OFFValoban nem kizaro ok., ha be sem engedik legalisan Canadaba:) Tenyleg nem az.. Ausztraliaban is felvesznek minden jo szakembert, meg NZ-n is. Csak epp a lehetoseget nem kapod meg, hogy betedd a labad az orszagba:)Kezkezi szakmakban, nemet nyelvtudassal, nemet nyelvteruletek meg mindig a konnyu kivandorlas Mo.-rol, az EUban. Ausztria a hatar melletti ingazassal meg rutin az ottani helyieknek.Canada vegkepp nem, de Norvegia sem alternativa.. Talan Hollandia, UK. angol tudassal.

Ez itt nem vitatéma! Bárki kimehet három honapra Canadába túristaként! LEGÁLISAN. Sőt, ha úgy csinálsz, ahogy az egyik B.Pesti ismerősöm, hogy Winsorba ment, és 3 havonként átmegy Detroidba (a hídon) ezzel elhagyja Canadát...... Már 1,5 éve van ott. (Igaz, eddig csak feketén tudott dolgozni, de állítólag már folyamatban vannak a dologok.)
Fura módon nem akar haza jönni! (Tény: tudott már jól angolul amikor kiment!) ;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 napja #18488 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

OFF
Remelem azert erzed a kulonbseget akozott, hogy beengednek egy orszagba megnezni a turistahelyeket v., hogy beengednek.. Az latszik, hogy nem vagy kepbe a canadai bevandorlasi szabalyokkal, meg azzal sem, hogy egy ilyen fekete munkaval mit kockaztat az illeto. De ez itt valoban nem tema.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 napja #18545 Írta: simi71
simi71 válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

Tisztelt Urak !
Hát jól megkevertem esélylatolgatásommal az állóvizet de úgy érzem kisiklott egy kicsit az egész mert nekem eszem ágában sincs kivándorolni se Kanadába se Hollandiába ami nekem megfordult a fejembe az a Német nyelvterületen egy számomra jól fizető állás amiből eltarthatom a kis családomat vagy az egyik szakmámba vagy a másikba dolgoznék.
Van sok elképzelésem a dolgokról ,hogy miképpen lehetne ezeket a dolgokat meg valósítani de abban a "buborékban" amiben 10 éve létezem sajnos neincs tiszta képem az egészről ezért is olvasgatom a fórumaitokat és próbálok hozzászólni , kérdezgetni.Köszönöm mind a pozitív mind az esetleges negatív kritikát (ha az építő jellegű) remélem sok mindent bírok majd belőle hasznosítani.
Üdv: Simi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 napja - 12 éve 3 napja #18546 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

simi71 írta: Hát jól megkevertem esélylatolgatásommal az állóvizet de úgy érzem kisiklott egy kicsit az egész mert nekem eszem ágában sincs kivándorolni se Kanadába se Hollandiába ami nekem megfordult a fejembe az a Német nyelvterületen egy számomra jól fizető állás amiből eltarthatom a kis családomat vagy az egyik szakmámba vagy a másikba dolgoznék.

Kedves Simi! Igazad van. Én csak alternativaként emlitettem a két másik országot. Azt nem mondtam, hogy könnyű oda kijutni! Szerintem jó német nyelvtudással lehetnek itt a BRD-benis esélyeid, de gondolj arra, hogy rengeteg munkanélküli van és ezenkívűl további 27 országból özönlik a jó szakmákkal rendelgező munkavállaló. Szerintem van otthon is munka. Az említett haverom most is Ausztriában dolgozik a két emberével egy nagy apartemanos hotelkomplexumban! Ha úgy gondolod megírom privát üzenetben a mailcimét, s vedd fel vele a kapcsolatot! Mindig kell neki a jó szakember!
Ha meg megindúltál külföldre, s Németországba, akkor erősitsd meg a
nemet nyelvtudásod és ezen a lapon is találsz munkalehetőséget!

http://www.iranynemetorszag.com/nemetorszagi-munka/ot-fo-villanyszerelot.html

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 napja #18554 Írta: simi71
simi71 válaszolt a következő témában: simi71 esélyei

Köszönöm szépen DECOTEXT szivesen veszem a segítséget.
üdv Simi.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!