Peggy Olson-ék esélyei

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #21862 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

Decotext, ne haragudj, de ha valamit nem tudsz, akkor esetleg nezz utana! A diploma elismeresehez gyakran kell az un "jo hirnev igazolas". Nekem is kellett, eleg draga. Illetve mar nem tudom, hogy a diploma vagy a szakvizsga elismeresehez kellett, de kellett. Bizony fontos az eü szakmakban ez.Ja es kellett erkölcsi bizonyitvany, magyar is, es nemet is, es meg ezer draga dolog.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Peggy Olson
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #21867 Írta: Peggy Olson
Peggy Olson válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

Jelenleg az erkölcsit kell előbb intézni, mert csatolni kell a "jóhírnév igazoláshoz"!
Valamint kötelező kamarai tagságot is igazolni, ami évi kb. 10.000 Ft, tehát ez is hozzájön a költségekhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #21868 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

Sok sikert Peggy Olson!
Kívánom, hogy sikerüljön!
Ezt a "jóhírnév" igazolást, és a 60 ezer forintot nem értem, mert a feleségem is lekérte (diplomás ápoló), és "mindössze" 24ezer pár száz forint volt. Párom is 2003 előtt végzett, augusztusban tervezi a diplomájának a hitelesítését ügyintézni személyesen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 8 hónapja #21869 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

Peggy Olson,
Ha jol tudom, az erkölcsi csak bizonyos ideig ervenyes, a johirnev igazolast meg nem azonnal adjak. Talan ugy a legjobb ezeket intezni, ha van allas kilatasban.
A hogyan tudsz dolgoznit ugy ertettem, hogy a fizioterapauta itt gyakran sajat praxissal rendelkezik. Ennek valoszinüleg mas az intezese, mint ha valaki alkalmazottkent helyezkedik el. Legalabbis az en fizioterapeutamnak sajat praxisa van, es több hasonlot is latok a varosban. Es a receptemre masszazs van irva es krankengymnastik ( a derekam, nyakam, vallam szokott fajni) .
Annak, hogy mit fogadnak el,utana lehet nezni, valamelyik forumban ez reszletesen le van irva. De lehet, a megfelelö kamara is tudja, nem tudom, nalad ez mi lehet itt. Probalj szakmai oldalakra is rakeresni a google.de-n.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #21882 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

Bocsánat, most mondja a feleségem, hogy nekünk konformitási nyilatkozatot kellett lekérnünk, ezért lehetett más összeg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Peggy Olson

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #21886 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Peggy Olson-ék esélyei

DECOTEXT írta:

Peggy Olson írta: 1 Másik lehetőség: lehet kérni (nekem cakkpakk 60.000 HUF-ért) az ún. jóhírnév igazolást.
Mivel az Europass oklevélmellékletet tudtommal kérik, de nekem a 2001-es végzésem miatt "technikai okok" miatt nem adja ki a képző intézmény, a jóhírnév igazolást meg nem biztos, hogy kérik, ezért feleslegesen nem váltanám ki ennyiért... hát itt akadtam el.

2 Kíváncsi lennék, hogy a kezdőtőkénk, ami kb. 4000 Euro elég lenne-e... Ha fix állásra megyünk ki, akkor gondolom igen, na de ha csak kinn kezdünk élesben keresni munkát? :

1 / Ez a "jó hirnév" akármi, csak annak használ akinek a 60 ezret fizeted! * * *

2 / Ha csak itt kezdesz állás után nézni, akkor nem lesz elég. Egy lakbér, plusz rendszerint 3 havi kaució benyeli majdnem, s még nem ettetek!
Ha meg nincs munka, akkor nem is fogtok.....


Fogadtassd el a szakmai papirjaidat itt a BRD-ben. Ha ez nem megy, akkor nem fogsz a szakmádban munkát kapni, legfeljebb rosszul fizetett kisegitöként! Itt is képezheted magad, csak hát ehez ismét kell a nyelv! A férjednek jobbak az esélyei, mert nem emberekkel dolgozik (nem egészségügy) vagy rokon szakma!

* * * Nehogy már ilyet venni lehessen! Holnap meg "megbizható" 70 ezerét? Mennyi a "becsületes" ára? 90 ezer?


Kinek írjak ilyet ? :laugh: 50 % kedvezmény ha tucatban kéritek. :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!