Manduláék esélyei

Több
11 éve 1 hónapja #28437 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula írta:

DECOTEXT írta:

Mandula írta: Engedjetek meg egy megjegyzést ....... az az kérdést ....... ti itt ezen az oldalon ennyire nem kedvelitek a frissen regisztrált egyedeket és a hátatok közepére kívánjátok a kérdéseikkel együtt , nem szerettek " beszélgetni " vagy csak ennyire átvettétek a Német rideg mentalitást . Nem kívánok ezzel megsérteni senkit ,de ...........!!!

Kedves Mandula! Az egész WEB lap s különösen a FORUM arra készült, hogy a frissen regisztráltaknak segitséget nyújtson! Semmi ridegség nincs ebben, csak racionálisan és lényegretöröen válszolgatunk! Ha késöbb megfigyeled, senki (vagy nagyon kevesen) fognak az álmaidban megerösiteni, s az elképzeléseidre szabva válaszolni! Az meg nem mondhatod, hogy "nem szeretek beszélgetni" mert nekem még az Adminnál is sokkal több beirasom van. (3200 felett) Gyakorlatilag és otthonról is és a munkából is -mint most- itt "lógok". Kérdezz konkrétan, kapsz választ, de ha valamit már ezerszer leirtunk arra lehet , hogy egy kicsit türelmetlenebb a válasz, mert mi akik már kint élünk azt szoktuk meg, hogy MAGUNK intézzük a dolgainkat, s ezért a böngészést vagy a cikkek kikeresését nem fogja megtenni senki helyetted! Egyébként nem vagy egyedül a túlzott érzékenykedéssl!

Tipp: ez legyen az elsö amiröl leszoksz, ha ki akarsz jönni! Ha valaki direkt és nem azt mondja amit hallani szeretnél, akkor kérdezz rá, s ne pityeregj! Otthon ma mindeki csak sajnáltatja magát, ahelyett, hogy a saját kezükbe vennék az életüket! S igen! Ez itt német rendszer. kemény, számító, de lukrativ! Válassz!


Tudod kedves nem azt kértem,hogy menj már és keress nekem munkát, vagy mire odaérek intézz nekem egy jó kis kertes házikót a fiamat meg írasd be egy jó suliba ahol előny az angol nyelvtudás ....ebben az esetben megérteném a hozzáállásod ...én csak véleményt kértem volna .és úgy látom nagyon összekeversz valamelyik déli szerencsétlen rokonoddal. És ahhoz képest amit állítasz hogy...
" frissen regisztráltaknak segitséget nyújtson Semmi ridegség nincs ebben, csak racionálisan és lényegretöröen válszolgatunk! " ...... az én értékrendemben ez más jelentéssel bír ,egyáltalán nem ez amit itt eddig kaptam ......... lehet bárkinek milliónyi beírása ,csak kérdés mennyi ebből aminek tartalma is van !
Tipp : ", mert mi akik már kint élünk " ....... ha bent élnétek valószínű másként látnátok a világot!
( ha esetleg valaki nem tudja mit jelent ....KERESŐ ! ) :whistle:
És most könnycsorgatva elbúcsúzom tőled ,keresek olyan oldalt ahol pozitív és kedves emberekkel vehetem fel a kapcsolatot és akikkel egyszer közösen rostélyozhatok a kertecskémben egy jó kis KV vagy egy hideg sör mellett B)
További jó észosztást :)
Su.

OMG :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #28438 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula! Ez most komoly? A bicskanyitogató kérdésözönök, vélemények, miszerint elavult információkat találtál, akinek nincs olvasgatni ideje de tudja, hogy miként is működik egy fórum, normális válaszokat kaptál, angol nyelven igyekeztem korrigálni a teljesen téves elképzelésedet, (privátban még egy angol nyelvű oldal linkjét is elküldtem) majd végül süketelsz olyasmiről DCT-nek amit még csak nem is karcolt a neked adott válasza? :woohoo:
GRATULA! :laugh:
Sok sikert a a pozitiv emberes oldalhoz, naponta tucatnyit látogatok magam is, csak el ne vessz majd a sok telekocsi indul, mekkmester ezt-meg-azt tud es segitsen valaki munkat keresni szemetdombokon! :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #28439 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

prosperus írta: Megint kemeny voltam, hogy nem jelenik meg a hozzaszolasom

Igen, töröltem de már bánom. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #28442 Írta: Perszike
Perszike válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Röviden és tömören az esélyed: 0
Nem lenne az senkinek sem jó ha ragoznám.....,valószínüleg Prosperus sorsára jutna ez a HSZ-em.
Tschüß!

Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #28443 Írta: hajcsi
hajcsi válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula:1-sajna nem fogsz olyan oldalt talalni,ahol csak pozitiv es kedves emberekkel cseveghetsz :chuckle:
Gergö te meg miert törölted a prosperus hozzaszolasat?????? :( :(
Ö mindig komolyan "helyre"tesz mindenkit,akik mindig besertödnek,pedig nem kellene.(persze DCT es Te is Gergö)
Prosperus ird meg megint!!! :chuckle:

Hajcsi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #28446 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Az elmult evekben (jo par) folyamatosan figyelek ausztral, canadai, uj-zelandi, norveg etc.. bevandorlasi forumokat, de mindig akad ilyen azonnal mondj el mindent en nem vagyok hajlando keresni, de meg csak az orszagrol se.. es kulonben is..:) Hamar kipi...ak oket minden hasonlo forumrol:)
Na mindegy pedig epp akartam irni par dolgot. De most mar mindegy.
(Ja es a kozelunkben van pl. angol iskola, pontosabban amerikai. Havi 1000Eur per fo..)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!