Manduláék esélyei

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28405 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula írta: Mennyi az a minimális jövedelem amiből egy 3 tagú család megél ?

3x450 euró! Ez a Hartz 4 segély! (Az állam -illetve az adófizetők- fizetik a kérót és a rezsit.) Ebből már itt sokan megélnek! Persze kérdés, hogy hogyan? Ne haragudj, de a kérdés az igy nagyon pontatlan! Mecklenburgban 1300 euróból is megének hárman. Münchenben jó ha ez elég a lakbérre (rezsi nélkül)...a három ember éhezne! Nézegessd a topicokat, mert témákra van osztva! Ha valami réginek tűnik, kérdezzd meg újra az adott témában! Van a lapon saját kereső is....
:wait:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28408 Írta: Mandula
Mandula válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

DECOTEXT írta:

Mandula írta: Mennyi az a minimális jövedelem amiből egy 3 tagú család megél ?

3x450 euró! Ez a Hartz 4 segély! (Az állam -illetve az adófizetők- fizetik a kérót és a rezsit.) Ebből már itt sokan megélnek! Persze kérdés, hogy hogyan? Ne haragudj, de a kérdés az igy nagyon pontatlan! Mecklenburgban 1300 euróból is megének hárman. Münchenben jó ha ez elég a lakbérre (rezsi nélkül)...a három ember éhezne! Nézegessd a topicokat, mert témákra van osztva! Ha valami réginek tűnik, kérdezzd meg újra az adott témában! Van a lapon saját kereső is....
:wait:

Igen ,igazad van ...valóban pontatlan ....bocsi ....... lakbér nélkül kellett volna kérdeznem ,mivel már olvastam ,hogy ahány utca annyi féle albérleti díj ,és már keresgéltem és láttam az árakat ,persze igényfüggő . ......
Engedjetek meg egy megjegyzést ....... az az kérdést ....... ti itt ezen az oldalon ennyire nem kedvelitek a frissen regisztrált egyedeket és a hátatok közepére kívánjátok a kérdéseikkel együtt , nem szerettek " beszélgetni " vagy csak ennyire átvettétek a Német rideg mentalitást . Nem kívánok ezzel megsérteni senkit ,de ...........
További szép estét !
DEKOTEXT neked külön köszönöm a ifgyelmed !!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28416 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula írta: Engedjetek meg egy megjegyzést ....... az az kérdést ....... ti itt ezen az oldalon ennyire nem kedvelitek a frissen regisztrált egyedeket és a hátatok közepére kívánjátok a kérdéseikkel együtt , nem szerettek " beszélgetni " vagy csak ennyire átvettétek a Német rideg mentalitást . Nem kívánok ezzel megsérteni senkit ,de ...........

Ugye ez a hozzászólás még az előtt született, hogy megnézted volna a Posting and you-t? :chuckle:
Különben nekem is lenne megjegyzésem. A kedves frissen regisztráltak vehetnék a fáradtságot, hogy "valamiféle" logika illetve fórum etika alapján csak egy kicsit csökkentsék az üzemeltető illetve a szabadidejükből feláldozó felhasználók frusztráltságát és ne az alábbi magyar mentalitások elsődleges szétkürtölésével kezdjék: :laugh:
majd én megmondom miért is van ez a fórum,
nem érek rá olvasni, keresgélni,
két betűt nem olvastam még innen de elavultak az információk,
semmi konkrétumot nem írok de mondjátok meg mennyi esélyem van, mennyit fogok nettóban keresni, mennyiből fogok megélni és mennyit tudok majd haza küldeni, stb...
:P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Perszike, rbert

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28417 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula írta: Engedjetek meg egy megjegyzést ....... az az kérdést ....... ti itt ezen az oldalon ennyire nem kedvelitek a frissen regisztrált egyedeket és a hátatok közepére kívánjátok a kérdéseikkel együtt , nem szerettek " beszélgetni " vagy csak ennyire átvettétek a Német rideg mentalitást . Nem kívánok ezzel megsérteni senkit ,de ...........!!!

Kedves Mandula! Az egész WEB lap s különösen a FORUM arra készült, hogy a frissen regisztráltaknak segitséget nyújtson! Semmi ridegség nincs ebben, csak racionálisan és lényegretöröen válszolgatunk! Ha késöbb megfigyeled, senki (vagy nagyon kevesen) fognak az álmaidban megerösiteni, s az elképzeléseidre szabva válaszolni! Az meg nem mondhatod, hogy "nem szeretek beszélgetni" mert nekem még az Adminnál is sokkal több beirasom van. (3200 felett) Gyakorlatilag és otthonról is és a munkából is -mint most- itt "lógok". Kérdezz konkrétan, kapsz választ, de ha valamit már ezerszer leirtunk arra lehet , hogy egy kicsit türelmetlenebb a válasz, mert mi akik már kint élünk azt szoktuk meg, hogy MAGUNK intézzük a dolgainkat, s ezért a böngészést vagy a cikkek kikeresését nem fogja megtenni senki helyetted! Egyébként nem vagy egyedül a túlzott érzékenykedéssl!

Tipp: ez legyen az elsö amiröl leszoksz, ha ki akarsz jönni! Ha valaki direkt és nem azt mondja amit hallani szeretnél, akkor kérdezz rá, s ne pityeregj! Otthon ma mindeki csak sajnáltatja magát, ahelyett, hogy a saját kezükbe vennék az életüket! S igen! Ez itt német rendszer. kemény, számító, de lukrativ! Válassz!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: rbert

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28426 Írta: Mandula
Mandula válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

DECOTEXT írta:

Mandula írta: Engedjetek meg egy megjegyzést ....... az az kérdést ....... ti itt ezen az oldalon ennyire nem kedvelitek a frissen regisztrált egyedeket és a hátatok közepére kívánjátok a kérdéseikkel együtt , nem szerettek " beszélgetni " vagy csak ennyire átvettétek a Német rideg mentalitást . Nem kívánok ezzel megsérteni senkit ,de ...........!!!

Kedves Mandula! Az egész WEB lap s különösen a FORUM arra készült, hogy a frissen regisztráltaknak segitséget nyújtson! Semmi ridegség nincs ebben, csak racionálisan és lényegretöröen válszolgatunk! Ha késöbb megfigyeled, senki (vagy nagyon kevesen) fognak az álmaidban megerösiteni, s az elképzeléseidre szabva válaszolni! Az meg nem mondhatod, hogy "nem szeretek beszélgetni" mert nekem még az Adminnál is sokkal több beirasom van. (3200 felett) Gyakorlatilag és otthonról is és a munkából is -mint most- itt "lógok". Kérdezz konkrétan, kapsz választ, de ha valamit már ezerszer leirtunk arra lehet , hogy egy kicsit türelmetlenebb a válasz, mert mi akik már kint élünk azt szoktuk meg, hogy MAGUNK intézzük a dolgainkat, s ezért a böngészést vagy a cikkek kikeresését nem fogja megtenni senki helyetted! Egyébként nem vagy egyedül a túlzott érzékenykedéssl!

Tipp: ez legyen az elsö amiröl leszoksz, ha ki akarsz jönni! Ha valaki direkt és nem azt mondja amit hallani szeretnél, akkor kérdezz rá, s ne pityeregj! Otthon ma mindeki csak sajnáltatja magát, ahelyett, hogy a saját kezükbe vennék az életüket! S igen! Ez itt német rendszer. kemény, számító, de lukrativ! Válassz!


Tudod kedves nem azt kértem,hogy menj már és keress nekem munkát, vagy mire odaérek intézz nekem egy jó kis kertes házikót a fiamat meg írasd be egy jó suliba ahol előny az angol nyelvtudás ....ebben az esetben megérteném a hozzáállásod ...én csak véleményt kértem volna .és úgy látom nagyon összekeversz valamelyik déli szerencsétlen rokonoddal. És ahhoz képest amit állítasz hogy...
" frissen regisztráltaknak segitséget nyújtson Semmi ridegség nincs ebben, csak racionálisan és lényegretöröen válszolgatunk! " ...... az én értékrendemben ez más jelentéssel bír ,egyáltalán nem ez amit itt eddig kaptam ......... lehet bárkinek milliónyi beírása ,csak kérdés mennyi ebből aminek tartalma is van !
Tipp : ", mert mi akik már kint élünk " ....... ha bent élnétek valószínű másként látnátok a világot!
( ha esetleg valaki nem tudja mit jelent ....KERESŐ ! ) :whistle:
És most könnycsorgatva elbúcsúzom tőled ,keresek olyan oldalt ahol pozitív és kedves emberekkel vehetem fel a kapcsolatot és akikkel egyszer közösen rostélyozhatok a kertecskémben egy jó kis KV vagy egy hideg sör mellett B)
További jó észosztást :)
Su.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 2 hónapja #28435 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Megint kemeny voltam, hogy nem jelenik meg a hozzaszolasom?
Nem vagyok en am kemeny, csak realista es a tenyeket közlöm :angry:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!