Manduláék esélyei

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28447 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Mandula írta: És most könnycsorgatva elbúcsúzom tőled ,keresek olyan oldalt ahol pozitív és kedves emberekkel vehetem fel a kapcsolatot és akikkel egyszer közösen rostélyozhatok a kertecskémben egy jó kis KV vagy egy hideg sör mellett .



Kedves Mandula! Én vettem a fáradságot és humánusan kommunikáltam veled, de úgy látszik menthetetlen vagy!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #28449 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Gyerekek! Én most tényleg bajban vagyok! Ahogy visszaolvasom, én voltam az egyedüli, aki vette a fáradságot, és rákérdeztem a dolgokra. Sőr két "majdnem kérdésére" válaszoltam is érdemlegesen! Tényleg ennyire más lettem, hogy már nem érzem mások érzékenységét? Nem tudtam , hogy itt lelki vigaszt várnak a fórumozók! Bocs!


Szerintem a legjobb, ha csak olvasok, és nem mondom el mit gondolok.

(He he, úgy sem tudom betartani!)

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28451 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

DECOTEXT írta: Tényleg ennyire más lettem, hogy már nem érzem mások érzékenységét? Nem tudtam , hogy itt lelki vigaszt várnak a fórumozók! Bocs!

Igen, ezt (Te is) benézted :laugh: Már az első hozzászóláskor hangsúlyozta, hogy nem kioktatást vár! Persze, az összes létező, fórumon bicskanyitogató stílusban elkövethető dolgot Ő azért cserébe megengedte magának. :P
Amúgy gyanítom Írországból pattannának, ott ragad (nagyon) sok hülyeség az emberekre.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28452 Írta: Perszike
Perszike válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Csak múló pillanat ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Hopp látom itt is volt moderálás :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Am´gy szerintem már a nyitó HSZ-ére sem kellett volna senkinek sem semmit reagálnia,tán észre vette volna magát......
Szép estét!

Perszike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28464 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Szia Su!
Remélem túltetted magad a számodra negatív hozzászólásokon! Talán nem törli Gerő amit most leírok :whistle:
Rosszul kezdtél hozzá, de minden kezdet nehéz :silly: Ne mástól várd, hogy megmondja mit tegyél, mik az esélyeid! Ezt egyedül te és a családod döntheti el, hiszen ez a ti életetek, meg van a számotokra fontos dolgok fontossági sorrendje, ami mindenkinél más. Hogyan is mondhatnánk meg mi idegenek, hogy autóval gyere vagy kutyával, illetve anélkül, hozd a gyereked vagy ne, legyen már előre dajkád, vagy éppen hagyd otthon az anyósod :woohoo: ...Szóval ezekkel a banális dolgokkal azt akarom kifejezni, mindenkinek más a fontos, mindenki mástól boldog, ezért a te boldogságodban egyedül te dönthetsz!! Kizárólag a család véleménye számít! ;) Megvallom őszintén, ha én is megkérdeztem volna az esélyeimet, azonnal NEM-et kaptam volna.....és teljességgel jogosan! :cheer: Maximálisan igazuk lett volna abban, h a jelen körülményeimmel NE vágjak bele az útnak! Pontosan ezért nem kérdeztem meg :chuckle: Honnan tudhatnák az érzelmi részét mások a váltásodnak, a helyzetednek??? Ők kizárólag a racionális oldalát jósolhatják meg, amit tőlük telhetően maximális meg is tesznek! :lol: Viszont feltételeznünk kell, h a jóindulat és az ésszerűség vezérli őket, és csak a saját félelmeink miatt érezzük néha a rosszindulatot vagy irigységet. :dry:
Részemről nincs gondom a régiekkel, időnként ölre mennek egymással és igen néha felfedezhető kritika a vélemény helyett és időnként egy kalap alá vesznek bizonyos népcsoporttal minket :lol:
Ti váltottatok már egyszer országot, hiszem most Angliában vagytok és gondolom nem ott születtetek (de csak gondolom lehet, h tévedek ;) ) Szóval ez a váltás sem lesz másmilyen. Akkor is meg volt rá az okotok, most is meg van. Most is ugyanazok kellenek hozzá amik akkor kellettek. Pénz, lakhely, nyelvtudás, akarat, motiváció és kitartás!
Az esélyek miatt írom ide csakúgy.... egy emberrel közlik, hogy rákos beteg...van aki azt kérdi mennyi az esélyem a túlélésre? Van aki azt kérdi, mennyi az esélyem, h belehalok? Van akinek a 20% túlélési lehetőség elég, van akinek a 80% túlélés is kevés...... mindenki másképp reagál a %-okra. Szerintem nagyon sokan nem kérdeztük meg a fórumozókat, h jöjjünk avagy se....mégis itt vagyunk és éljük életüket, pedig biztosan sokunknak mondták volna: NE gyere! Megkockáztatom, h annak idején DCT és Prosperus sem mástól kérdezte meg, h jöjjön vagy maradjon...eldöntötték magukban vagy a családban, pedig akkor még meg is volt nehezítve a lehetőségük. :woohoo:
Szóval tény, hogy kellenek bizonyos feltételek a kijövetelhez amiket ha az ember magától nem tud és kérdeznie kell, akkor jobb HA A SEGGÉN MARAD!
A saját tapasztalatomból mondhatom.... egyedül, ismerős nélkül itt lenni nagyon nehéz. A saját bőrödön tanulod meg az itteni szokásokat, lehetőségeket. Mindent magadnak kell felfedezni, ötletelni. De NEM lehetetlen, CSAK nehezebb! Nyelvtanulás szempontjából viszont jobb, mert itt tuti rá vagy kényszerítve, h fejleszd magad, mert helyetted senki nem megy be a hivatalba! :woohoo:
Üdv és kitartás: Hédi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mandula

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 2 hónapja #28466 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Manduláék esélyei

Na mindegy pedig epp akartam irni par dolgot. De most mar mindegy.
(Ja es a kozelunkben van pl. angol iskola, pontosabban amerikai. Havi 1000Eur per fo..)

Erröl beszelünk!!! :angry:
Ami schuli 1.000 Euro :whew:
A Juliska ingyen szeretne, mert ra es fiara vartak eddig is. :angry:
Draga Hajcsikam, mar kesö, ez akkor jön es akkor aktualis.
Gergö Bruder a sarokba allitott arcal a fal fele............... :confused:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajcsi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!