Számítógép guruk

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja - 12 éve 4 hónapja #10275 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Számítógép guruk

Gergoo írta: Nehezen. Egyszerűbb ha reggelsz neki egy .de domaint. ;) Az engedélyekről semmit nem tudok.


S nem is drága a DOMAIN << regisztárció és nem kell enegdély! Rögtön az elején, egy teszt, hogy szabad e még. A "Top10"-nél lehet a végződést választani: DE / HU / EU / stb. Aztán kettyentés a "Prüfen"-re, s bejön egy lista. (Néhány másodpercet várni kell az eredményre.) A listán a szabad cimek és az árak is fel vannak tüntetve! A foglaltaknál nincs ár mert magánügy (?)!
:woohoo:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10292 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Számítógép guruk

ÁÁÁ semmi ilyen kedves Maya.

akkor ha jól értem ezt írja ki a géped.. semmi baja nem lesz csak folyamatosan 100% pörög a lelke. Ezt meg is tudod nézni, hogy mi teszi ezt. Win 7 van rajta gondolom azon Crtl+ALt+Del ezt a 3at lenyomod 1x majd a "Feladatkezelő indítása" majd ott a folyamatok fület kell megkeresni. itt egy kép
ilyet kell látnod. a piros karikák ne foglalkoztasson mert ez más képe. Ott h CPU azzal megtudod nézni, hogy mi eszi annyira a processzort. Alul a táblán van olyan h "CPU-használat" ott az összes használatot tudod látni. Ne aggódj nem kell hozzá a folyamathoz gépész diploma. A leírtakat követve megtudod csinálni! ;)

Ja és mivel laptop érdemes szellős helyen használni. ( azaz alja is kapjon levegőt a hűtés miatt), abban az esetben ha túlmelegszik akkor lekapcsol magától. Bár ezeket jobb elkerülni míg bekövetkezik mert nem hogy kikapcsol hanem meleg marad a gép is mert ugye a hűtés is lekapcsol. (ezért halt meg anno sok Xbos 360) :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 4 hónapja #10304 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Számítógép guruk

Szia,

nem kellett semmit sem tennem, megint jött a "figyelmeztetés".
A Leistungsüberwachung-nál írja, hogy
Hohe Nutzung gemeldet für Handles.
A többi minden ok, csak ez a Handles van kikapcsolva.
De én ettől kiválóan tudom használni a gépet.
A laptopot tényleg a legszívesebben "a lábomra téve" használom.
Tschüss és köszi. Maya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 4 hónapja #10315 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Számítógép guruk

Sziasztok!

Kb. 3 hete próbálkozom a Netgear Routerünk összevarázsolni a KabelBW modemével. Az internetkapcsolat létrejön, viszont a laptopon mikor csatlakoznék a hálózathoz, akkor látja a gép a hálózatot, de hiába írom be a jelszót egyszerűen nem csatlakozik a hálózathoz, vagy csak korlátozott hozzáféréssel. Van valakinek használható ötlete?
Köszi előre is.
Mariann

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #10316 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Számítógép guruk

kema82 írta: Kb. 3 hete próbálkozom a Netgear Routerünk összevarázsolni a KabelBW modemével. Az internetkapcsolat létrejön, viszont a laptopon mikor csatlakoznék a hálózathoz, akkor látja a gép a hálózatot, de hiába írom be a jelszót egyszerűen nem csatlakozik a hálózathoz, vagy csak korlátozott hozzáféréssel. Van valakinek használható ötlete? Köszi előre is.Mariann

Hát én nem tudom, hogy ez nálad mi lehet, de elmondom azt ami nálam majdnem őrültebe kergetett! (Hátha segit) Szite hasonlóan minden stimmelt a konfigurációval nálam is! Mégsem tudtam a netre fellépni és a mailokat sem tudtam "elhozni" illetve nem jött be egy sem! (Logikus, ha nincs kapcsolat!) Napokig turkáltam, s "minden " úgy volt ahogy a leirásban kellett lennie! A harmadik nap fedeztem fel egy piti dolgot: a "log in" adatoknál a pont előtt egy üres hely volt (space) hibásan. Az összes adatot egy TXT adatban tártottam, hogy ne kelljen mindig leirogatnom! Természetesen, hülye módon a ctrl+c, illetve a ctrl+v billentyükkel "konfiguráltam újra" az egészet és MINDIG bekerült ez a hiba! Nem kevés ősz hajam lett ez alatt a pár nap alatt de a saját bénaságom volt az oka!!
Amit mondani akarok, az az, hogy nézd meg pontosan, mi hol van és hogyan! Nálam "megoldódott", de ilyen hiba lehet akárhol, nem csak a "log in" adatoknál!
UI: A modemnél ellenőrizd a konfigurációt! Milyen kódolással véded? Nem valamilyen szokatlan opció van valahol? Lehet, hogy minden okés csak "nem értik egymást" a laptoppal!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kema82

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!