GbR alapítás

Több
9 éve 11 hónapja #36027 Írta: dávkov
dávkov válaszolt a következő témában: GbR alapítás

TIsztelt Gergoo az a GBR amiben édesapám volt 2012.ben mai napig működik! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36028 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: GbR alapítás

Édesapád működteti? Nem? Akkor máris másról beszélünk, igaz? Volt már életében vállalkozása? Jól ment vagy csődbe ment?
Nézd, nekem tökmind1 milyen vállalkozási formában csináljátok majd de a jelek szerint halvány lövésetek nincs pl. arról, hogy a legfontosabb a megfelelő vállalkozási forma kiválasztása (lenne) és nem ilyen szempontok alapján, hogy az jó olcsó (mert bazi drága tud ám lenni!) és valaki x éve "jól működtet" egy 15 fős GbR-t mert annak a valakinek lehet egyszerűen a vérében van, sokaknak viszont halvány karcolásuk sincs a dolgokról, arról nem is beszélve, hogy egyszerűen kb. 17537 tulajdonságnak hiányában vannak amitől valaki sikeresen tud(na) vezetni egy (saját) céget!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36030 Írta: dávkov
dávkov válaszolt a következő témában: GbR alapítás

:chuckle: :chuckle:
Nem édesapám működteti, de a lényeg nem is ez :D én csak válaszoltam arra amit te "mogorva módon" vagy is nekem úgy jött le, megosztottál velem :)
Erről ennyit :D :D de fölös erről "vitát nyitni" :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36032 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: GbR alapítás

dávkov írta: :chuckle: :chuckle:
Nem édesapám működteti, de a lényeg nem is ez :D

:wait: Én nem is mondtam, hogy édesapád működteti, gyanítom a mondat végén látható ? írásjelet egyszerűen figyelmen kívül hagytad. Így már végképp nincs értelme ragozni a dolgokat, a lényeget úgy sem értetted, szóval én ki is szálltam. :bye:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 11 hónapja #36036 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: GbR alapítás

dávkov írta: TIsztelt Gergoo az a GBR amiben édesapám volt 2012.ben mai napig működik! :)


Kedves Dávkov!
Itt senki nem mondta egyszer sem, hogy a GbR nem müködhet! Biztosan van sok ahol müködik, föleg a ténylegesen csaldi vállalkozásként csináljátok mert hát azért apa a fiát meg a nej a férjét csak nem veri át! Lássd a példázatot Athenatól. (Egyébként nagyon ajánlom, hogy hallgass rá, mert keni vágja a német elöirásokat.) A többiek itt a sokéves tapasztalatból adódó eredményeket ecsetelték. Meg kell mondanom hogy egy kicsit túlreagáltad egyes beirás stilusát. Tudod itt nem szokás rózsaszinüre festeni a dolgokat s szinte soha nem azt a választ kapják a kérdezök amit várnak hanem nagyon is a tényekhez ragaszkodunk! (Nem kell érzékenykedni!) Ezért irtuk többen is, hogy a GbR az egyik legrizikósabb megoldás. Itt már nagyon sokszor irtak be fórumozók, hogy futnak a pénzük után, ha egy vagy több tag váratlanul kiszáll a buliból!

Ha mindenaron GbR hát legyen. A Te döntésed. Csábitó az "olcsó" alakulási összeg, csak hát pont ebben van a bibi. Mindensetre köss rögtön egy úgynevezett jogképviseleti biztositást és ne a legolcsóbból! Igy legalább egy kis védelemed lesz, ha "töke lenne a menyasszonynak".....

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athena1985

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36039 Írta: dávkov
dávkov válaszolt a következő témában: GbR alapítás

Köszönöm Deco a hozzászólásodat :) Tegnap óta azon gondolkodom, amit Athena írt.
Örülnék egy olyan lehetőségnek, ha lehetne veletek chatelés formályában kommunikálni sok mindent tudtok mondani, amire kíváncsi lennék csak nem szeretnék regényt írni :) w :lol:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!