Online értékesítés Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja #28101 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

kfz írta: DHa valaki tud valami konkrétat kéretik leírni. DCT! tudom! nem vagyok elég termelékeny és innovatív ezért az illatos német nem áll velem szóba.....azért ha értelmes dolgot tudsz azt hallgatom....

Kedves KFZ! A megoldás nagyon egyszerü s én ezt telefonon tudtam meg tavaj. Mivel otthon voltam (Mo.-on) igy onnan léptem be a saját adataimmal az ebay-re. Természetesen én is igy jártam s azonnal felment a vérnyomásom. A német hotline > hosszú várakozás után > prózai egyszerüséggel elmondta, hogy mivel a fizetési morál Mo.-on a béka segge alatt van igy az ilyen konfortos opciókból kizárnak minden magyar felhasználót! Egyébként nézd csak meg a magyar quelle vagy más katalógs és online portál anyagát. Ott mindenhol elöre kell fizetni, (vagy utánvéttel azonnal), de legalább hitelkártyával! Én itt a BRD-ben szinte mindent számlára veszek és csak az árú leszállitása után fizetek! Legyen az gyógyszer ( ITT ), könyvet és sok más mident ( ITT ) és akármit ( ITT ) Igaz mi mindig mindent kifizetünk még aznap de legkésöbb 2-3 napon belül!

Söt, (nem linkelek be mindent mert Gergö kiakad) veszünk bort, élelmiszert, s még a CONRAD-nál is sok cuccot amit lehet, (mert itt azért nem mindent lehet igy venni, de ez az árúval kapcsolatos pl. elektrotechnikai épitö elemek) ami a garancia miatt sem megy. Ugyan igy vásárolhatsz a BRD-ben számlára a Media-Marktban a Saturnban, vagy az IKEA-ban! Ez Mo.-on nem megy és még sokáig nem is fog menni!

S itt kihangsúlyozom, hogy NEM UTÁNVÉT-röl van szó ami az árú átadásakor aktuális, hanem az áruval jön egy csekk, vagy egy befizetési felszólitás, amit mi szintén online fizetünk be!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kfz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28102 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

Egy egyszerűbb magyarázatom is van: beindult tavaly az ebay.hu! És azon vásárolhatsz, a németen a németek és itt élők. :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28103 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

bayer írta: Egy egyszerűbb magyarázatom is van: beindult tavaly az ebay.hu! És azon vásárolhatsz, a németen a németek és itt élők. :laugh:


Inkább nem kommentálnám...mert csak a lépcsőház vicc. jut eszembe. 12 éve vagyok Ebay mitglied és kizárólag németből vásároltam! 100% pozitív bewertung melett. Akkor....?

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28104 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

DECOTEXT írta: S itt kihangsúlyozom, hogy NEM UTÁNVÉT-röl van szó ami az árú átadásakor aktuális, hanem az áruval jön egy csekk, vagy egy befizetési felszólitás, amit mi szintén online fizetünk be!


DCT!

Én minden esetben előre fizettem. Mint Bayer-nek is írtam 12 éve vagyok tag és 100% pozitív értékeléssel.
Ami most itt történik az a teljes elszigetelés és a piac kényszerítése. Általában 20-40%-al olcsóbban tudtam vásárolni. Egy két mondatos kérdés után 99%-ban mindig hozzájárult a német eladó a magyarországi csomagküldéshez. Azok amikhez hozzáférek nevetséges, de a hazai árakkal megegyezőek. Az olcsó lehetőséget elvették. Örülök, hogy nigger vagyok a gyarmatokon. Köszönöm néked Deutschland! Pont lexarom a magyar ebayt, mivel egy igazi szeméttelep. A legtöbb termék ami ott van USA országból érkezne. Na az az a hely ahonnét még mannát se vennék, még ha ingyen is adnák....

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28105 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

kfz írta: Ha valaki tud valami konkrétat kéretik leírni.

Német proxy ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #28106 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

Gergoo írta:

kfz írta: Ha valaki tud valami konkrétat kéretik leírni.

Német proxy ;)



Aztat hogyan kő...me mucsai vagyok ;)
Lábgombám má vót, de proxim még soha :chuckle:

Felvilágosítanál? (tényleg nem tudom..... :unsure: )

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!