Online értékesítés Németországban

Több
11 éve 2 hónapja #28134 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

Drága Uraim!

Nem szeretnék mindig visszaugrani régi vesszőparipáimhoz...de hát ismétlés a tudás anyja.

1, Magyar ember= TV néző birka. 80%-a csak a telaviv2-t és a ratyiklubbot nézi. Sajnos Ők már zsigerből ilyenekké váltak a média áldásos tevékenysége folytán. Munkahelyi témák: mi volt az előző este az xfaktorban vagy a voice-ban......ez már a római birodalom bukása.....Ez a média hitette el velük, hogy bármikor akár Hollywood-i sztárok lehetnek 0 azaz nulla munka mellett. Mivel ez nem lehetséges így a frusztráltságukat "lopással" vezetik le
2, A hivatásszerű lehúzás a nagy vállalatok(magyar) sajátja. A pénzt beszedik 8(!!!!)napon belül, de az alvállalkozó vagy 60-180 napra vagy sohasem kapja meg. Ezért néhányan úgy hiszik ezt bárki bármikor megteheti.
3, Védett, nemhiába születettjeink is iskolázódnak...sőt már számítógép tudorok is. Vezető helyen állnak a netes csalások hazai pályáján.
4, Tudnám még ragozni, de nincs értelme....ez van :angry:

DCT! felhívnám nagybecsű figyelmedet az általad bemásolt legördülő menü sorrendjére....
1, USA....2,Anglia....3,Németország.....
Mer ugye az a szájbatekert USA az van itt a szomszédban...no meg európai is.....Röhej! Ha beírsz valamit a keresőjébe az első 100 találat USA aztán 50 Anglia és ezek után a végén a német :laugh:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #40165 Írta: szalkaisa
szalkaisa válaszolt a következő témában: Online értékesítés Németországban

Tisztelt Fórumozók!

Előre is elnézést szeretnék kérni, ha már van ezzel foglalkozó téma, de keresésem alapján nem találtam rá, lehet nálam a hiba.
Szeretnék Németországban online kereskedelmet folytatni, Magyarország-ról importált sport termékekkel. Mivel ehhez nekem maximum 1 raktár kellene, ezért nem tudom ,hogy milyen formában lenne ebbe érdemes belevágni. Kft, egyéni vállalkozás, esetleg egyébb ötlet?

Másik kérdés, hogy szerintetek az EU-n belüli áruszállításnál konkrétan milyen extra költségek merülhetnek fel a transzporton kívül.

Válaszotokat előre is köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!