Betegbiztosítás nélkül

  • Maya
  • Maya profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 6 hónapja #25060 Írta: Maya
Betegbiztosítás nélkül téma létrehozva Maya által

Kedves fórumozók!
Ha valaki mégsem rendelkezne betegbiztosítással, mégis tudja, hogy valahol papírok nélkül is ellátják! ;)
Ingyenes orvosi ellátás
Azonkívül a "Praxis ohne Grenzen" nevű egyesületnek vannak még rendelői még pár városban!
Remélem senki sem fog rászorulni ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kelemen73

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25063 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Betegbiztosítás nélkül

van a DKV-nak is egy jo csomagja. Ha rendelkezel magyar es nemet lakcimmel akkor mar havi 100-120 eurotol Önresz nelkül tud teged privat beteg biztositani es a fogorvosi ellatas is benne van.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25095 Írta: gyongyvirag
gyongyvirag válaszolt a következő témában: Betegbiztosítás nélkül

Szia Firma!

És ha az egyéni vállalkozó férj van a DKV-nál az általad írt csomaggal biztosítva, akkor arra a feleség és a kiskorú gyerekek "rácsatlakozhatnak", vagy nekik külön-külön biztosítás kell?

Köszi szépen : Bea

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25148 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Betegbiztosítás nélkül

sajnos nem "csatlakozhattok ra", neked is es a gyereknek is külön beteg biztositast kell kötni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #25200 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Betegbiztosítás nélkül

Sziasztok :)
Segítséget szeretnék kérni. Férjem itt dolgozik Németországban, én július óta vagyok kint folyamatosan, de régebb óta be vagyok ide jelentkezve. A férjem az AOK-nál biztosított. Nekem jelenleg EU-betegbiztosítási kártyám van, mert még nem dolgozom. Itt háziorvosunk még nincs.:( Egyedül vagyok, és orvoshoz kellene mennem, mert néhány napja beteg vagyok, köhögök, és nagyon fáj a hátam. Gondoljátok, hogy az Európai Uniós Betegbiztosítási kártya elég lesz? Vagy mindenképp kell mennem Háziorvoshoz?

Judit :P

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 6 hónapja #25203 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Betegbiztosítás nélkül

Gondoljátok, hogy az Európai Uniós Betegbiztosítási kártya elég lesz? Vagy mindenképp kell mennem Háziorvoshoz?

Szia Judit,

mindegy, hogy milyen kärtyäd van, én a bronhitis-sel vagy (rosszabb esetben) tüdőgyulladással nem játszadozék.
A pároddal egyébként még holnap reggel intézzétek el a te biztosításodat az AOK-nál, aztán meg irány egy általad szimpatikusnak talált háziorvos! De ha ez nem jön össze még holnap, akkor vegyél magadnak Ortomol Immun-t, (ez egy immunerősítő készítmény, én ezáltal -le kell kopognom- egy éve nem voltam beteg, még megfázva se, drága, de én esküszöm rá, amióta ismerem, azóta csomagban küldöm haza a családnak, mert még a rákosoknak kezelés után is ezt ajánlják!
Ortomol immun
Szóval kezeld magad, intézzétek el a biztosítást nektek, keress orvost, és gyógyulj meg!
Szép estét. Minden jót. ;) Maya
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Juditka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!