Változások az oldalon

Több
13 éve 9 hónapja - 13 éve 9 hónapja #646 Írta: Gergoo
Változások az oldalon téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
A mai naptól néhány apró változást érvényesítettünk az oldalon. A fórumokat és a hirdetéseket kizárólag regisztrált felhasználók olvashatják és a kereskedelmi apróhirdetések mától, csak térítés ellenében jelenhetnek meg az oldalon. Természetesen a magánjellegű hirdetések továbbra is ingyenesek. ;) Minden hirdetés csak adminisztrátori jóváhagyás után, 1-2 nap átfutási idővel jelenik majd meg. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk de az oldal szinvonalának megtartása érdekében elkerülhetetlenek voltak. További kellemes és eredményes böngészést kívánunk az oldalon, admin-nak cimzett magánüzenetben várjuk visszajelzéseiteket.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #647 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Kedves Admin!
Szerintem ezzel nem is lesz gond,mert akkor aki munkát keres vagy segítséget kér ,másnak is tovább tudja adni az infót az oldalról ha sikerülne neki valami munka ,az csak az oldalnak köszönhető és szerkesztőinek !Én nagyon meg vagyok elégedve az oldallal!NAGYON JÓ KIS CSAPAT VAGYTOK ÉN KÖSZÖNÖM A MUNKÁTOKAT -:)-:)


ÉS AMI A FONTOS SEGÍTŐ KÉSZ EMBEREK VANNAK REGISZTRÁLVA CSUPA CSUPA JÓ EMBEREK AKIK HA TUDNAK OTT VANNAK ÉS SEGÍTENEK VAGY ÍGY VAGY ÚGY :P :P :P :) :) :) Üdv:Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hori
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #648 Írta: Hori
Hori válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Sziasztok!

Jó! Szerintem sem roszzak a változtatások.Nektek is meg kell élni valamiből.
További jó munkát,és sikeres lapvezetést.
Üdv Hori, azaz
Horváth Attila

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #723 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Tegnap több támadás is érte az oldalt, aminek köszönhetően le is álltunk néhány órára a délután folyamán. Felhívnám mindenki figyelmét, hogy a regisztrációkor megadott jelszó titkosítva tárolódik, így ahhoz semmilyen formában sem lehet hozzáférni sem a megadott adataitokhoz. Mindent megteszünk, hogy a jövőben hasonló eset ne forduljon elő. Az okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eszencia
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #724 Írta: Eszencia
Eszencia válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Köszönjük!
Most láttam először ilyet, ijesztő volt és egyben nevetséges is. Középkor a legeslegújabb korban.

Jó munkát!
Eszencia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #728 Írta: Bibike
Bibike válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Sziasztok!
Jómagam is próbáltam belépni tegnap délután, de elég riasztó kép tárult a szemem elé.
További jó munkát mindenkinek!
Üdv.: Bibike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!