Változások az oldalon

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2529 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Sziasztok,
A tegnapi nappal megkezdtük az oldal korszerűsítését, átalakítását elsősorban a gyorsabb megjelenítés érdekében az elmúlt, több mint egy év tapasztalatai alapján. A legjelentősebb változásokon túl is vagyunk, megszüntettük a magánüzenet küldés funkciót és a fórumon a bejegyzések csak jóváhagyás után jelennek meg a jövőben. Ezt igyekszünk rövid idő alatt új adminisztrátor kollégámmal megtenni, Ő a jövő héttől még csak félgőzzel de karácsonytól hozzám hasonlóan az idejének nagy részét az oldal fejlesztésének, karbantartásának fogja szentelni.
Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk és reméljük továbbra is rendszeresen látogatjátok majd a németországi magyarok (most már) információs ;) portálját aminek folyamatosan zajlik a fejlesztése de ilyen mértékű átalakításra már nem fog sor kerülni.
Kérdések, észrevételek jöhetnek az alábbi e-mailcímre.
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Akinek nagyon fontos magánüzenete maradt függőben az ezen a címen kérheti jövő hét végéig, tehát december 19-ig, annak e-mailcímre történő továbbítását.
További jó fórumozást és hasznos időtöltést kívánok.
Gergő

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2532 Írta: Cosy
Cosy válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Opssz Gergö, tegnap még küldtem Helgának privát üzenetet, lehet már meg se kapta? Viszont ha megkapta, akkor "diszkréten" már nem fog tudni nekem válaszolni? :huh:

Amikor a fórumra írtam feltünt, hogy az eltünt, gondoltam rögvest, hogy moderáció van a dologban. B) Ahogy írtad mindez a gyorsabb megjelenítés érdekében történik, háát nem tudom! :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2533 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Cosy írta: Opssz Gergö, tegnap még küldtem Helgának privát üzenetet, lehet már meg se kapta? Viszont ha megkapta, akkor "diszkréten" már nem fog tudni nekem válaszolni? :huh:

Sajnos nem fog tudni válaszolni és lehet meg sem kapta, talán válaszolt de Te nem kaptad meg. Ezért ha fontos volt, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot illetve amit írtam már, hogy akinek nagyon fontos magánüzenete maradt függőben az a
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
e-mailcímünkön jelezze jövő hét vasárnapig.

Cosy írta: Amikor a fórumra írtam feltünt, hogy az eltünt, gondoltam rögvest, hogy moderáció van a dologban. B) Ahogy írtad mindez a gyorsabb megjelenítés érdekében történik, háát nem tudom! :P

A moderációnak csak a bővebb lehetősége van a dologban hiszen mi sem vagyunk mindig gép előtt és bizony voltak olyanok is akik ezt "kihasználva" spam-elték a fórumot. A moderációs alapelveink nem változtak, továbbra is igyekszünk áttekinthető fórumot biztosítani a felhasználóinknak, hogy valóban mindenki aki kérdéssel érkezett, hamar megtalálja arra a választ.
A megjelenítést viszont rosszul értelmezted mert én az oldalak betöltődésének idejére (gyorsabb megjelenités) gondoltam, mivel többen és folyamatosan panaszkodtak rá, sajnos figyelembe kellett vennünk, hogy sok aktív felhasználónk mobil internet kapcsolatot használva tud csak elérni minket. Erről már írtam korábban, az elmúlt hónapokban rengeteget dolgoztunk is ezért, aminek köszönhetően közelítünk az eredeti betöltődési idő feléhez de további 10-15% a tervezett javulás.
Ugyanakkor értem amit felvetettél de több mint egy év tapasztalatát kielemezve (hetekig dolgoztunk rajta) biztosan állíthatom, hogy egy kezemen megtudom számolni amikor egy fórumhozzászólás gyors választ kívánt, súlyosságát tekintve ebből az volt a legsürgősebb amikor valaki fogfájásához vásárolandó gyógyszert illetően kért tanácsot de ha azt nem éjjel teszi ismételten valaki akkor mint ígértem rövid idő alatt meg fog jelenni a fórumon a kérdése. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #3696 Írta: bnemonika
bnemonika válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Kedves Gergoo!
Lelkes fórumolvasó/információgyűjtő vagyok és nagyon sokat tudtam már meg eddig is. Köszönöm, hogy vannak.
A fórumozás megkönnyítésére gondoltam jó lenne, ha mikor a Fórumban pl. az Oktatásra kattintok a megjelenő ablakokban nem egy-egy hozzászólás jelenne meg, kiemelve a Németországba szóval, hanem az alcímek. Most csak a válaszok számából jövök rá, melyik topik is, amit félbe hagytam tegnap. Jó lenne, ha pl. megjelenne felsorolva, hogy Óvodába beíratás, Iskolába íratás, stb.
A másik, hogy egy adott topikban, ami tízen felüli ablakból áll, szerettem volna keresni, mert nem emlékszem melyik hozzászólótól olvastam valamit, ami most jobban kezdett érdekelni. A fenti kereső nem képes erre. Lehetne szűkített keresőt csinálni, vagy keresés ebben a topikban-t.
Még egy gondolat, kicsit lassú a gépem, jó lenne, ha be lehetne állítani, hogy több hozzászólás jelenjen meg egy lapon. Én biztos a legtöbbet állítanám be, hogy kevesebbet kelljen kattintanom és várnom.
Még egyszer köszönöm azt a lelkes munkát, amit eddig tapasztaltam, és további sok sikert kívánok.
Üdvözlettel:
bnemonika
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #3698 Írta: bnemonika
bnemonika válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Hát, fiúk, le a kalappal! Minden kívánságom így teljesüljön! :laugh: Köszönöm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hete #3703 Írta: Tundyke
Tundyke válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Én eddig is szerettem az egész oldalt,úgy ahogy volt.Minden kérdésre lehet választ találni,és ha van saját tapasztalat akkor viszont segíteni másoknak.Ha ez most a fejlesztésekkel még áttekínthetőbb és gyorsabb is lesz,hát annak csak örülök:-) További nagyon jó munkát kívánok!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!