Változások az oldalon

Több
9 éve 8 hónapja #37293 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

gejza írta:

Gergoo írta: Milyen gép ez? Álló vagy fekvőnél ilyen?
A facebook meg igen, szívem szerint :puke: :laugh: kihajintanám az egészet úgy ahogy van :laugh: és természetesen van B terv is, a youtube videók. Egyelőre nézegetjük mi mennyire tetszik/nem tetszik a felhasználóknak és tényleg én lennék a legboldogabb ha a facebook-ot lecserélhetnénk valami értelmesre :chuckle:
Sajnos nem úgy tűnik viszont, hogy a (többnyire) német nyelvű válogatott videók nagyon érdekelné a usereket. Ez van.
Mindenesetre elgondolkoztattál, lehet megkurtítjuk mint partnerünk a Német apró (kizárólag fő) oldalon. ;)


A tablet egy iPad Air, fekvö helyzetben.....

Más, újabb észrevétel: tegnap ugye csatoltam mellékletként egy-egy PNG fájlt. A melléklet linkjét a tabletról meg tudtam nyitni, a desktopról (Win7) nem. Aktívnak mutatja a linket, de hiába kattintok rá, nem történik semmi...
(Mellesleg weblapszerkesztéshez tök hülye vagyok, tehát szólj nyugodtan, ha valami idiótaságot írok/reklamálok... :lol: )


Belenéztem az oldal statisztikájába ahol viszont sajnos csak azt látom, hogy iPad :) két felbontással látogattok minket iPad-ről 768x1024 és 800x480.
820 pixel alatt már mobil menü van, szóval (feltehetőleg) a nagyobb (újabb) felbontásod van de állítva jobb lenne használni.
Nem kérdeztem ugyan de valsz. a Safari a böngésző, igaz? Ha igen akkor dobj fel egy Firefoxot, azzal jobb kell, hogy legyen minden oldal megjelenítése. ;)

Win7 szerintem aktív popup blockered van mert a kép felugrik ha a linkre kattintok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37294 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

DECOTEXT írta: Lehet ám, hogy azért mert én gyakorlatilag csak a forumra járok, s csak PC-röl, s ez nem a föcélja a lapnak??
Lehet, hogy majd megszokom, de nekem egyelör ez cumi: :baby:

Igen, a szitu az, hogy a mobilosok kedvében járunk ezzel az új design-al. Különösen a fóruméval, amivel nekem is nagyon meg kell barátkoznom még. :)
A "jó hír" viszont, hogy az eddigi statisztikát alapul véve és 2016 januárjáig 2 karácsonnyal számolva szinte borítékolom, hogy az ilyen őskori felbontások mint 240x320 és 320x480 el fognak tűnni! Lehet már korábban! Amint Ők nem lesznek meghatározó számban, rövid időn belül módosítjuk a designt, ígérem. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37295 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Helló Gergö,

állítva még sz@rabb... Ha a mailböl nyitom meg, akkor adja a Safarit, de egyébként Chrome-ot használok (pár hónapja "összevesztem" a FoxiMaxi-val, azóta ki is irtottam minden kütyümön, szval csak ezért nem hoznám vissza, mivel rövid átszokás után nekem a Chrome nagyon bejön...). Most kipróbáltam állva-fektetve, Chrome-on, Safarin a helyzet ua. Mindegy, nem tragédia, csak olyan "nem az igazi"...

A Win7-nél a popup blockerrel igazad lehet, de hát az meg eddig is volt és korábban mindent meg tudtam nyitni.... Megróbálom, hogy külön lekapcsolom az oldalnál...

Majd még jövök...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37296 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Yes, AdBlock a domain.-re kikapcsolva, így már a Win7 is mutatja a mellékletet. Köszi.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37297 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Itt az iPad-Chrome-állított helyzet screenshot-ja:


Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37298 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

gejza írta: állítva még sz@rabb...

Lőnél egy screenshot-ot álló helyzetben az oldal tetejéről? Mert tuti valahol fent van a gubanc.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!