Változások az oldalon

Több
8 éve 10 hónapja #39408 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Halihó, nekem meg nagyon nem szimpi, hogy a föoldal a föcímen kívül gyakorlatilag csak egyadta nagy büdös reklám.. Halálra kell görgetnie az embernek ahhoz, hogy az elsö érdemi tartalomhoz jusson. És ez minden oldalváltásnál így van. Értem én, hogy kell a reklám, de így hívhatnánk az oldalt "Irány a reklám"-nak is... :lol:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39409 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

:wait: Gejza! Nem tetszett figyelni a VIP topikban! :chuckle: Tessék jelezni és VIP-eknek nem lesz reklám. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39410 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

DECOTEXT írta: Próbálgatom, tesztelgetem, lassan megszokom de! DE!
Abejelenkezésnél miért kötelező a gugli vagy az arckönyv?
A bejelentkezés-re (zöld) viszont nem reagál! Csak ide-oda
kattintgatások után leltem meg a régi belépőt. :thinking:

A narancssárga már kész vagy abbamaradt a készítése? :(

Én speciel hiányolom a jobboldali TOPIC-listát az "új" jelöléssel!
(Vagy csak máshol van?) Esetleg nekem nem jön be?
Juhéééé!!!! Az "ELŐNÉZET" regenerálódott!! :laugh:
DCT

A hagyományos regisztráció és bejelentkezés problémák a kapcsolatfelvétel űrlap használatának 30%-át eredményezték. Nem jó, nem tudok belépni, nem jött email, stb. ez havi szinten rengeteg (felesleges, spam könyvtár és társai) munkaórát produkáltak. Ezért váltottunk közösségi bejelentkezésre. Működik. Ha nem, akkor nem nálunk van a gond. :) Én amúgy már nem is lépek be sehovga ahol nincs social login. Nincs időm az ilyen hülyeségekre mint confirm emailben aktiváló linkre kattintani, ilyen + olyan erősségű jelszót gyártani, van már ilyen felhasználó, olvashatalan captca-val jatszani percekig :angry: és társai.
A bejelentkezéssel (jobb felső sarok valami nem oké, ezért raktuk vissza a régi fórumot theme-t mert azon van saját login. Igyekszünk meggyógyítani.
narancssárga template egyelőre felfüggesztve.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39412 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

DECOTEXT írta: Meg van a lista, most baloldalon, de nekem az "új" (szöveg) zöld és kék alapon!
Na, ez nem jó! Vagy legyen fehér/piros/sárga.... a zöldet benyeli!

Sárga lett ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39415 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Aki belépési problémákkal küzd az alábbi oldalon próbáljon belépni:
iranynemetorszag.com/segedletek/belepes.html
Ha itt sem megy vedd fel velünk a kapcsolatot! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #39416 Írta: HairyCoo
HairyCoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Jelenleg leginkább csak olvasom az oldalt, vagyis a fórumot, de jelenlegi állapota ergonómiailag egy katasztrófa...
Értem, hogy kell (?) a reklám, de azt el lehet helyezni az oldalsávban is. Az hogy az érdemi részekhez két és fél oldalnyit kell görgetni... hát, ha ez üzleti alkalmazás lenne, akkor nem sok látogató böngészne itt... Már maga a fórummotor sem volt a legjobb választás, számomra roppant zavaró, hogy nem lehet beállítani, hogy hány bejegyzés jelenjen meg az oldalon... vagy csak én nem találtam meg? Eddig, ha megnéztem a fórumban egy 'Új' jelzésű topicot, akkor eltűnt ez a jelzés, most ez is megmarad, nem látni a megtekintést...
Szóval, véleményem szerint lenne itt még mit átgondolni, javítani, mert a jelenlegi formájában ez most nagyon gáz lett.
A fentieket nem bántó szándékkal mondom, csak ne értem, miért kell szívatni a felhasználókat. Ha ez marad a rendszer, én sem hiszem, hogy sűrűn fogom látogatni az oldalt...

Ui: A webergonómiáról ajánlom:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

vagy Jakob Nielsen künyveit (Amazonon van egy csomó).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!