Változások az oldalon

Több
9 éve 8 hónapja #37261 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Na, akkor Happy Birthday! :clap: Éppen jelezni akartam, hogy szólj, ha még javában "barkácsoltok", mert akkor nem írok valami újabb hülyeséget ötpercenként... ;)
Látom a betüszínt már át is állítottad, így frankón olvasható.
Még egy, ha már itt vagyok: most nem látom a Küldés-re nyomva azt a sort, ami korábban felugrott, valami ilyesmi szöveggel, hogy "Kösz a hsz.-t, moderálás után megjelenik". Így nem kap az ember fia vizuális visszaigazolást, hogy nem az éterbe szállt el a kommentje....
Jó munkát :P , kösziiiii.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37262 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

gejza írta: most nem látom a Küldés-re nyomva azt a sort, ami korábban felugrott, valami ilyesmi szöveggel, hogy "Kösz a hsz.-t, moderálás után megjelenik". Így nem kap az ember fia vizuális visszaigazolást, hogy nem az éterbe szállt el a kommentje....

Én ilyet soha nem láttam :chuckle: ez egy felugró (popup) ablak volt?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37263 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Hehe, ez jó.... Tényleg volt ilyen, úgy emlékszem egy narancssárga sorban jelent meg (popup) valahol az oldal tetején... viszont most is van ilyen, mint az elöbb éppen észleltem, de a bal felsö sarokban jelenik meg grafika nélkül . Megpróbálom most "lefényképezni"... (Valószínüleg ez a funkció sincs meg a "Gyors válasz"-nál, azért nem láttam elöször, pedig kerestem, mert abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán be vagyok-e jelentkezve...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37264 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Jelentem, megcsíptem: koccra a bal felsö csücsökben:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37265 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Ahammm. És a régi fórum templaten? Most visszaállítottam, azt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37267 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Ugyanaz, mint az elöbb, kb. 5 mp-ig látszik egyébként, de az oldalt is automatikusan felugrasztja a tetejére, tehát szembetünö....
És a gyors válasznál is jön, az elején valszeg nem figyeltem eléggé, bocs...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!