Változások az oldalon

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37275 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Nos, íme az új design. :)

Fontosabb, szembetűnőbb változások:
Egyszerűbb, az oldal tetejéhez tapadó főmenű.
Mobileszközökön, mobilmenü.
Reszponzív megjelenés 320 pixel szélességű eszközöktől felfelé.
Gyorsabb betöltődés, gyorsabb szerver.
Teljes oldalszélességű fórum.

2016 január előtt már nem tervezünk designváltást, használjátok egészséggel!
Észrevételeiteket itt várjuk! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37282 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Gyorsabb lett jelentosen, az erezheto..:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37288 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Most néztem a tabletes verziót, ott azért még van egy kis gond az oldaltördeléssel (ld. melléklet). Na meg ott én a "tapadó" fömenüt sem találom...

Még egy személyes vélemény: én nem tartom jónak, hogy a nyitóoldal jelentös felületét a Facebook panel foglalja el (ez ugye lényegesen nagyobb lett) . Muszály, hogy ekkora legyen? Még ha reklám lenne, érteném is az okát, de így?? Nekem tök "hulladék" felület, görgetem is alapból tovább. Arról nem is beszélve, hogy ha az indíás után a kurzor véletlenül a területen belül van, akkor a görgetésböl egyfajta helybenjárás :blink: lesz. (Csak az FB panel tartalma pörög tovább):

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37289 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Milyen gép ez? Álló vagy fekvőnél ilyen?
A facebook meg igen, szívem szerint :puke: :laugh: kihajintanám az egészet úgy ahogy van :laugh: és természetesen van B terv is, a youtube videók. Egyelőre nézegetjük mi mennyire tetszik/nem tetszik a felhasználóknak és tényleg én lennék a legboldogabb ha a facebook-ot lecserélhetnénk valami értelmesre :chuckle:
Sajnos nem úgy tűnik viszont, hogy a (többnyire) német nyelvű válogatott videók nagyon érdekelné a usereket. Ez van.
Mindenesetre elgondolkoztattál, lehet megkurtítjuk mint partnerünk a Német apró (kizárólag fő) oldalon. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #37291 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Gergoo írta: Milyen gép ez? Álló vagy fekvőnél ilyen?
A facebook meg igen, szívem szerint :puke: :laugh: kihajintanám az egészet úgy ahogy van :laugh: és természetesen van B terv is, a youtube videók. Egyelőre nézegetjük mi mennyire tetszik/nem tetszik a felhasználóknak és tényleg én lennék a legboldogabb ha a facebook-ot lecserélhetnénk valami értelmesre :chuckle:
Sajnos nem úgy tűnik viszont, hogy a (többnyire) német nyelvű válogatott videók nagyon érdekelné a usereket. Ez van.
Mindenesetre elgondolkoztattál, lehet megkurtítjuk mint partnerünk a Német apró (kizárólag fő) oldalon. ;)


A tablet egy iPad Air, fekvö helyzetben.....

Más, újabb észrevétel: tegnap ugye csatoltam mellékletként egy-egy PNG fájlt. A melléklet linkjét a tabletról meg tudtam nyitni, a desktopról (Win7) nem. Aktívnak mutatja a linket, de hiába kattintok rá, nem történik semmi...
(Mellesleg weblapszerkesztéshez tök hülye vagyok, tehát szólj nyugodtan, ha valami idiótaságot írok/reklamálok... :lol: )

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 8 hónapja #37292 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Változások az oldalon

Hát én meg csak kóvájgok. Egyelöre semmit nem találok és hosszas turkálás után jutottam idáig, hogy válszolni tudjak! Nos, igen. Itt ismét hiányzik belölem a tömeges megmozdulások gyüjteménye, ahol a milliós számú exibicionista birka propagálja, hogy mi van a gatyájában, ugyanis én nem vagyok jelen sem az "arckönyvben" vagy a "csiripelés"-ben sem más hasonló online függöbetegségben!
(Nem lesz nekem ebböl valami bajom ha a National Security Agency keres majd?)

Hát..... Gergö! Én egyelöre semleges állásban vagyok, mert nekem
kaotikusnak tünik az új lap. Lehet ám, hogy azért mert én gyakorlatilag
csak a forumra járok, s csak PC-röl, s ez nem a föcélja a lapnak??
Lehet, hogy majd megszokom, de nekem egyelör ez cumi: :baby:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!