Mobilinternet Németországban

Több
12 éve 1 hónapja #16383 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Üdv,

Aldis:
Nekem úgy sikerült újra havira állítani,ha kicsúszol a 30 napos feltöltési határidőből, hogy először
Standard-ra klikk,és azután már engedi vissza a monatsflat-et kipipálni. Sok sikert.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16387 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Juditka írta: Sziasztok! :)

:( Hát ez nagyon rossz, ha így van amit az Aldi-s stickről írtál. :(
A férjem kb 2 éve használja, töltötte is havonta, ezalatt az idő alatt semmi gond nem is volt. :)
Azonban több mint fél évig nem Németországban dolgozott, emiatt nem is volt szüksége a stickre. Kb 2 hete feltöltötte 30 euróval, kiválasztotta a havidíjat, természetesen Skyp ezerrel, aztán másnap meglepődött, hogy 7 euró van rajta. :( Megnézte, és 24 órás tarifával számolt, hiába volt beállítva havira, :(
Akkor most mit tud csinálni? Ki tudja neki a havidíjast aktiválni?

Üdvözlettel: Judit :)

Nem csak az Aldi gangster. Ezt a játékot mással is végigcsináltam már.
A vicc az egészben: nem kell hinni abban ami TE csinálsz, csak abban amit VISSZAIGAZOLNAK.
Az ALDI kártyát nem szabad komputeren át tölteni és beállitani!!!!
Tedd át a kártyát telefonba és a szöveges töttö-beállitó részen keresztül csináld. Ott vissza is kérdezheted az érvényes beállitást, megvárhatod amit SMS-ben rábolintanak.

A FONIC-nál pl már kaptam ok-zo SMS-t aztán leszivták 20 euromat - mert hülye modon nem olvastam végig: Azt irták OK. HOLNAPTOL érvényes. B+dmeg.

Valamiböl nekik is élni kell.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Juditka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16388 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia!

Ezt mind végig játszotta, engedte is a Monatsflat kipipálását, így nyugodt volt, hogy havira be van állítva. :)
Valószínűleg ott rontotta el, hogy nem várta meg a visszaigazoló SMS-t. :(

Judit

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16392 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Juditka írta: Szia!

Ezt mind végig játszotta, engedte is a Monatsflat kipipálását, így nyugodt volt, hogy havira be van állítva. :)
Valószínűleg ott rontotta el, hogy nem várta meg a visszaigazoló SMS-t. :(

Judit

Látod látod, te se olvastad el végig. Azt irtam hogy TELEFONBAN állitsd át mert az internetes pipálgatás nem müködik igazán. Vagyis tapasztalataim szerint igazán nem müködik.
Telefonban mindig hallo mit választottál. Az aldi számitógépes töltöje pedig az sms-t ugyancsak a számitógépre küldi - vagy nem. Sose fogod megtudni.
A komputeren vissza se tudod kérdezni mert azt az ábrát látod viszont amit te csináltál. Sose tudod meg, hogy valóban történt e valami.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #16396 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!
A Fonicos kartyat en beallitottam, hogy havonta von a szamlamrol 10 eurot. Ha keves, akkor sms-t kell küldeni, es azonnal tesznek ra meg 10-et. Ha meg sok, akkor vissza lehet kerni, de nem azonnal teszik vissza a szamlara.
Interneten be kell lepni, es vissza lehet kerni.
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16398 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia!

"Látod látod, te se olvastad el végig. Azt irtam hogy TELEFONBAN állitsd át mert az internetes pipálgatás nem müködik igazán."

Hát ez az, hogy még csak most írtad le, de ez már 2 hete történt, és visszamenőleg nem olvastam erre vonatkozóan semmi leírást, hogy mire kell figyelni. :(
Ennyivel is okosabbak lettünk. Köszi :)

Üdv.: Judit

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!