Mobilinternet Németországban

Több
12 éve 2 hónapja #14347 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Üdv,

Teljesen egyetértek Attilával. Szintúgy Aldim,és Fonicom van. Aldiba úgyis jár az emberfia bevásárolni,havonta 1-szer 15€ -ért feltöltöm. A Fonicon meg a netes regisztráláskor be lehet állítani egy egyszerű JA küldésével a 10 €-s feltöltést bankszámláról,ki se kell mozdulni. :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hunger

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14349 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Nekem panasonic van, fatrate > telefon és internet / a telekomnál, androiddal. Délelőtt a magyar rádiókat hallgatom a melóban de fejhallgatóval mert az a füldugasz engem idegesit!. Jó a yuotube is s behoz pár inygenes TV-t is. Otthon Mo. csak 2 euron lenne naponta raoming az internethez. (Ezt viszont nem használom otthon mert van a gépemen net, meg hát rajtam ne keressenek külön.....) A nejem vette az egészet. Havi 29.90€.

A skype-ot még nem próbáltam mert van videóhivás is rajta. Na, ez baró, csak haza az otthoni oldal nem akarja a hivást fogadni.(Próbáltuk) Itt viszont jól megy!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hunger

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14372 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Amiket itt felsoroltatok azoknak mennyi az adatforgalom limitje?

kb 2 hónap múlva nekem is választanom kellene valamit csak még nem tudom mit.. :whistle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14377 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

laolaj írta: Amiket itt felsoroltatok azoknak mennyi az adatforgalom limitje?

kb 2 hónap múlva nekem is választanom kellene valamit csak még nem tudom mit.. :whistle:

Attol függ mire fizetsz be. HandyInternet 500MB, napi internet napi500MB, havi komputer-internet 5GB.

www.alditalk.de/web/
www.fonic.de/html/bestellen.html

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14395 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

laolaj írta: Amiket itt felsoroltatok azoknak mennyi az adatforgalom limitje?
kb 2 hónap múlva nekem is választanom kellene valamit csak még nem tudom mit.. :whistle:


Nálam nincs limit Flatrate! Belföldi (német) hivások mobilra is benne vannak! csak ha külföldre hivok illetve külfölről hivok van külön dijszabás, de az sem sok! Karácsonykor voltam otthon, a számla a végén 25 euron volt.... ez okés szerintem. Itt (D) csak a 29.90 van havonta, de nálam ez állítólag egy "kinálat volt" szerődés változtatásra, tehát nem új szerődés, hanem "hosszabbitás máshogy".... A telefonért külön 1x 45€- kellett kiperkálni, de hát az ára 450 euró körüli!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14402 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Jaja, a Call&Surf. Van 100 perced és (elvileg) limit nélküli adatod. Néha majd mérd a sbességet :-))))
Ennek fejében 2 évre kötött vagy havi 20-euroért, és a 100 perc fölött minden perc 29 Centbe kerül. egy nyomorult SMS pedig 19 centbe.

Magyarországra a flattol függetlenül 69 Cent/min a vezetékesre és 98 cent / min a mobilhivás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!