Mobilinternet Németországban

Több
13 éve 5 hónapja #1984 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!
ALDI- nettet ne vegyetek ! Mi legalábbis nem tudunk vele videohívást kezdeni mert ledob. Nagyon lassú és szinte semmit nem tölt le !És nem tudom ,hogy másnál mi a helyzet de este sokszor nem tudunk csatlakozni a nettre.
Üdv mindenkinek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • dika83
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1985 Írta: dika83
dika83 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Helga!!

Nagyon szépen köszönöm a gyors reagálásod. A stick a páromnál van. Sajnos nem tudunk németül. Ha haza jön ismét kérhetem a segítséged? Ő jobban eltudná magyarázni, hogy mi a probléma vele.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1986 Írta: leonidass
leonidass válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Aldi internet, E plusz nälam müködik,igaz hogy az msn .nel video hiväsnäl nem mindig a legjobb,de a skypnal semmi gond, olyan meg nem volt hogy ne tudtam volna belepni, ez itt München környeken, nekem bejön, a Barätnöm a Q2-vel 3 napja nem tud kapcsolatot teremteni az interneten!

Üdv:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • erika1786
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #2078 Írta: erika1786
erika1786 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni mivel 2 hétre kiutazok Németországba, hogy milyen internetet vegyek, ráadásul szeretnék venni egy tmobil-os kártyát is. Lehetséges?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2447 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok.
Nekem az a problémám, hogy ezeknek a neteknek a feltöltése, csak akkor megy, ha van németországi lakcímem.
Vagy nem jól tudom?
Nekem olyan kellene, amit bármikor és bárki fel tud tölteni, és laptoppal lehet használni.
Üdv.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2450 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia Ressinka !
A mobil neteket mit Pl.: ALDIS-Eplus-ost, barmelyik aldi vagy olyan üzletben ahol arulnak feltöltest kersz a penztarnal 15 euro / ho beteszed a kartyat a teloba feltöltöd , visszarakod a stickbe es müködik. Mi is laptophoz hasznaltuk.
Üdv :
Ha barmi kerdesed lenne ezzel kapcsolatba irj nyugodtan

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!